ورامین به عنوان شهر بدون دخانیات باید پیشگام سلامت کشور شود

ورامین- دبیر کل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات کشور گفت: ورامین به عنوان شهر بدون دخانیات باید پیشگام سلامت کشور شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا مسجدی صبح دوشنبه در دیدار با ابراهیم شیرکوند رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین، که در  راستای همکاریهای دوجانبه با جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات برگزار شد اظهار داشت: چنین فرصت به وجود آمده ای در این شهرسان بسیار میدوار کننده و رضایت بخش است.

مسجدی بیان داشت: ورامین همواره به عنوان رکن اصلی مبارزه با استعمال دخانیات در کشور پیشگام بوده است که این خود نشان از دلسوزی مسئولان منطقه و فعالیت بی شائبه همکارانم دارد.

دبیرکل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات کشور ، همراهی ورزش را غنیمتی ارزشمند دانسته و اظهار کرد: قطع به یقین همسویی جامعه ورزش ، ما را در رسیدن به اهداف امیدوارتر از گذشته میکند ؛ چراکه وجود چنین پتانسیلی منجر به اجرای هرچه بهتر برنامه های از پیش تعیین شده میگردد.

این مقام مسوول خواستار حمایت همه جانبه ورزش شد و اذعان نمود: حمایت جامع ورزش از طرح پاد و طرح های پیشگیرانه به بخش عظیمی از دغدغه های موجود پایان خواهد داد که امید میرود با حضور گسترده قشر ورزشکار ورامین ، راه برای موفقیت های پیش رو هموار گردد.

مسجدی سپس به انتظار خود از مسئولان دشت ورامین اشاره کرد و گفت: ورامین میتواند به همت مسئولان ، به عنوان شهر بدون دخانیات ؛ پیشگام سلامت کشور شود. 

کد خبر 4786466

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 4 =