بصیرت مردم مدت زمان فتنه ها را کوتاه کرده است

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بابیان اینکه بصیرت مردم مدت زمان فتنه ها را کوتاه کرده است،گفت:فتنه ۸۸ حدود شش ماه طول کشید و فتنه امسال طی تنها دو روز از سوی مردم پاسخ داده شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی ظهر دوشنبه در دیدار با معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: حقیقت اتفاقات باید برای مردم شفاف سازی شود.

وی با بیان اینکه باید به مردم کمک کنیم تا مسائل را درک کنند، افزود: صاحبان تریبون ها و اهل قلم باید به مردم جهت شناسایی دشمن کمک کنند چراکه دشمن شیطان بزرگ است و برای جنگ با ایران همه گزینه ها را روی میز قرار داده است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه اغفال شدن توسط دشمن بدتر از هری چیزی است، گفت: امروز دشمنان ادعاهای زیادی دارند اما خودشان می دانند چه ضربه هایی از سوی ایران متحمل شده اند.

وی با بیان اینکه دشمن با اتفاقات اخیری که در کشور به راه انداخت به دنبال آسیب زدن به نظام جمهوری اسلامی بود اما مردم بصیر و متدین با راهپیمایی گسترده آن ها را شکست دادند، عنوان کرد: علی رغم زحمات بسیار زیاد نیروهای امنیتی و نظامی در اتفاقا اخیر اما اقدام اصلی توسط خود مردم انجام شد.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه فته سال ۸۸ حدود شش ماه طول کشید در صورتی که فتنه امسال طی تنها دو روز از سوی مردم پاسخ داده شد، بیان کرد: اقدام مردم ایران برای دشمن بسیار گران تمام شده است.

وی ادامه داد: جنایت های استکبار جهانی طی چهل سال اخیر به رسوایی آن ها کشیده شد و باعث شد تا پرده از روی آن ها برداشته شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اربعین حسینی به عنوان تابلوی عدالت در سراسر جهان می درخشد، اظهار داشت: حضور گسترده و بی نظیر مردم در راهپیمایی اربعین حسینی نشان از جهانی شدن بصریت دارد.

وی با اشاره به اینکه امروز ظلم و جور استکبار جهانی به سمت خودشان کمانه می کند، افزود: بصیرت مردم آگاه و هوشیار کشور ایران باعث شده فاصله بین فتنه های دشمن کوتاه و کوتاه تر شود.

آیت الله عبادی با بیان اینکه تلخی برخی از اتفاقات پایان شیرینی به همراه دارد، گفت: حرف همه مردم با هر ظاهر پیروی از مقام معظم رهبری است.

وی با اشاره به اینکه تجزیه و تحلیل مسائل توسط مردم بسیار ارزشمند است و باید قدر آن را بدانیم، عنوان کرد: امروز پدافند غیر عامل باید جدی گرفته شود و همواره آمادگی داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه پدافند غیرعامل باید برای مصون نگه داشتن مردم طرحی را در دستور کار قرار دهد تا بتواند آسیب های احتمالی را کنترل کند، اظهار داشت: اگر امروز درست تشخصی دهیم و درست عمل کنیم دشمن جرات نزدیک شدن به کشور ایران را نخواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه تا کنون نفوذ دشمن به دلیل وادادگی های برخی افراد بوده است، بیان کرد: باید مشکلات داخلی را برطرف کنیم چراکه در صورت سالم بودن کشور دشمن فرصت عرض اندام پیدا نمی کند.

کد خبر 4786507

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 12 =