انتخابات صندوق وام ضروری فرهنگیان بروجرد برگزار شد

بروجرد- انتخابات صندوق وام ضروری فرهنگیان و پرسنل آموزش‌وپرورش این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، روز دوشنبه جلسه انتخابات صندوق وام ضروری با حضور محمد مهرافزون مدیر آموزش و پرورش بروجرد، جمعی از پرسنل ستادی اداره، کاندیداهای انتخابات و جمعی از فرهنگیان در کانون فرهنگی تربیتی کوثر برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد محمد مهرافزون در این جلسه اظهار داشت: یکی از اهداف برگزاری جلسات صندوق وام ضروری و ضرورت وجود صندوق وام فجر رفع مشکلات معیشتی، مالی و اعطای وام بین کارکنان است.

وی افزود: اعتماد سازی و شفاف سازی حساب های مالی یکی از مواردی است که باید توجه ویژه ای نسبت به آن ها شود.  

مدیر آموزش و پرورش بروجرد ادامه داد: عضویت همه فرهنگیان در صندوق وام ضروری سبب توانایی مالی اعضا و برخی از مشکلات معیشتی و اقتصادی همکاران رفع می شود.

وی تصریح کرد: در طول یک سال تلاش کردیم برای شفاف سازی و اعتماد سازی گردش مالی، یک نفر به عنوان بازرس صندوق جهت نظارت انتصاب شود.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد افزود: همچنین مدت انتظار اخذ وام از ۹ ماه به ۲ یا ۳ ماه مبدل شود و درصدد هستیم که مدت انتظار برداشته شود و حداقل سرمایه ۵۰۰۰۰۰ ریال است و در طول یک سال ۱۶ میلیارد تومان وام به اعضا پرداخته شده است و در حال حاضر سرمایه این صندوق به صورت وام در اختیار اعضا قرار گرفته و پرداخت شده است.

مهرافزون بیان داشت: بعد از اتمام هرماه وام پرداختی واجدین شرایط یکم و دوم ماه جدید به حساب افراد واریز می شود و در حال حاضر وام پرداختی ۲۰ میلیون تومان است که با کارشناسی های لازم در ماه های آینده افزایش پیدا می کند.

وی افزود: در حال حاضر این صندوق ۴۲۴۳ عضو دارد که از این تعداد ۵۵ درصد آن بازنشسته و ۴۵ درصد آن شاغل هستند.

کد خبر 4787100

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 13 =