دعواها را درون خانواده والیبال حل کنیم/ازلیگ ایتالیا الگوبرداریم

کارشناس والیبال پس از برگزاری جلسه هم اندیشی در فدراسیون گفت: باید دعواها را در خانواده حل کنیم.

بهنام محمودی در گفتگو با مهر درباره برگزاری جلسه هم اندیشی فدراسیون والیبال گفت: جلسه بسیار خوبی بود و برگزاری جلسات هم اندیشی باید همیشگی در فدراسیون باشد. نخبگان والیبال در این جلسه حضور داشتند و برخی نیز علی رغم دعوت شدن نتوانستند شرکت کنند. این چنین همفکری ها و خرد جمعی در راهبرد و برنامه ریزی برای فدراسیون والیبال بسیار خوب است.

کارشناس والیبال ادامه داد: ان شالله تیم ملی به المپیک صعود کند و شرایطی ایجاد شود پس از صعود به المپیک وضعیت لیگ، کمیته‌ها و سال آینده والیبال برنامه ریزی خوبی داشته باشیم تا ان شالله والیبال موفق شود.

وی افزود: برای برگزاری هرچه بهتر لیگ باید برنامه ریزی خوبی انجام دهیم و از لیگ های دنیا از جمله ایتالیا الگوبرداری کنیم و با تقویم یکی شویم مانند فوتبال. اعتقادم این است هدف نخست صعود به المپیک است که محاسن‌های زیادی از جمله جذب اسپانسر و شور مجدد والیبال را دارد. پس از آن باید نگاه ویژه ای به لیگ داشته باشیم تا سرمایه گذاران در والیبال نیز بهره ببرند. لیگ بعد از تیم ملی اهمیت زیادی دارد که باید برای آن برنامه ریزی کرد.

محمودی تاکید کرد: قطعا باید اردوها آغاز شود و با حضور بازیکنان روحیه هایشان را افزایش دهیم و از حاشیه دورشان کرد. امیدوارم با روحیه خوب راهی انتخابی المپیک شویم. از خانواده بزرگ والیبال خواهش می کنم به کمک والیبال بیایند تا والیبال ابتدا به المپیک صعود کند و پس از آن اگر دغدغه ای است درون خانواده دعواها را حل کنیم تا ان شالله بتوانیم به نفع والیبال کار کنیم.

کد خبر 4787283

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 1 =