رئیس جدید هیئت دوومیدانی استان کردستان انتخاب شد

سنندج - محمد عظیم ملک، تنها کاندیدای انتخابات به عنوان رئیس جدید هیئت دو و میدانی استان کردستان انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخاباتی هیئت دوو میدانی استان کردستان با حضور سرپرست فدراسیون دو میدانی و مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان و دیگر اعضای مجمع در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان برگزار شد.

در جریان  این انتخابات محمد عظیم ملک، از ۱۵ رای ماخوذه، ۱۵ رای را کسب نمود و به مدت ۴ سال مسئولیت این رشته مهم به وی محول گردید و جانشین سایه میر صادقی رئیس اسبق هیئت دو و میدانی در استان کردستان شد.

محمد عظیم ملک میزان سرانه ورزشی، فضای ورزشی و پرداخت جامعه به این مهم را از شاخص های مهم توسعه در هر جامعه ای دانست و افزود: هر نوع پرداختی در حوزه ورزش، چه از نظر مادی و چه از نظر معنوی، عین سرمایه گذاری است و این بهترین نوع سرمایه گذاری از بعد فردی و بعد عمومی است.

وی اظهار داشت: فرد زمانی به رشد توسعه و بالندگی می رسد که بتواند در حوزه شخصی و در بینش و رفتار خود ورزش را جزو رفتارهای نهادینه خود قرار دهد و جامعه هم زمانی به توسعه دست پیدا میکند که بحث پرداختن به ورزش در جامعه از اهمیت ویژه ای برخوردار شده باشد.

ملک با تاکید بر توجه به امر ورزش در راستای توانمندی، توسعه یافتگی و کمتر بودن آسیب های اجتماعی در هر جامعه ای، ادامه داد: سلامت جسمی و روحی، اعتماد به نفس، نشاط و شادابی و رضایت در بعد زندگی فردی و اجتماعی از توجه به امر ورزش نشات می گیرد و هرچه این امر در زندگی فرد بیشتر باشد حال فرد و جامعه بهتر خواهد بود.

کد خبر 4787579

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 8 =