فرمانداران تقویت و ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی را دنبال کنند

بندرعباس - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: فرمانداران تقویت و ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی را دنبال کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، ایرج حیدری در هفتمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان با فرمانداران شهرستان های تابعه استان به صورت ویدئو کنفرانس با اشاره به عملکرد ستاد تنظیم بازار استان، عنوان کرد: با تلاش های مدیریت عالی استان، فرمانداران، دستگاه های اجرایی و نظارتی عضو ستاد تنظیم بازار، استان هرمزگان در زمینه کنترل بازار و مدیریت بخش ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری و برون شهری در بین استان های مختلف کشور عملکرد مطلوبی داشته است که قابل تقدیر است.

وی در همین رابطه تصریح کرد: در هفته های اخیر ستاد تنظیم بازار استان مدیریت دو حوزه بازار و حمل و نقل را بر عهده داشته که با تلاش ها و پیگیری های بعمل آماده این دو حوزه مهم به خوبی مدیریت گردید که رضایتمندی مردم استان را به همراه داشت  و از افزایش غیر منطقی قیمت ها با اتخاذ تدابیر مناسب در این حوزه ها جلوگیری بعمل آمد.

معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: با توجه به دغدغه های که مردم مناطق مختلف استان در حوزه حمل و نقل عمومی دارند مینی بوس های گازوئیل سوز به ناوگان حمل و نقل عمومی مناطق مختلف استان  اضافه شد تا زمینه ارائه خدمات مطلوب به مردم فراهم گردد.

حیدری در همین رابطه گفت: فرمانداران با همکاری دستگاه های اجرایی ذیربط تقویت ناوگان حمل و نقل مسافر بری و باری را در شهرستان های استان با جدیت دنبال کنند تا شاهد ارائه خدمات مطلوب تر به مردم استان باشیم.

وی افزود: تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان های دور افتاده استان به ویژه شهرستان بشاگرد، جاسک، پارسیان و سایر مناطق جهت رفاه حال مردم از اهمیت بسزایی برخوردار است و تاکنون با اقدامات مناسب بعمل آمده توسط فرمانداران با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مینی بوس های متعددی به ناوگان حمل و نقل عمومی مناطق مختلف استان به ویژه شهرستان های شرقی و غربی استان اضافه شده است و تقویت این مهم جهت افزایش رضایمندی مردم با جدیت هرچه بیشتر دنبال گردد.

حیدری خاطرنشان کرد: اقدامات و برنامه های ستاد تنظیم بازار استان با قدرت هرچه بیشتر برای مدیریت بازار و حمل و نقل عمومی تداوم پیدا خواهد کرد و آرامش حاکم در بازار استان نتیجه تلاش های مجموعه اعضای ستاد تنظیم بازار با همکاری بازاریان و مردم شریف استان است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به تامین سوحت تاکسی های شهرستان قشم، تصریح کرد: با اقدامات و تلاش های صورت پذیرفته شده  در سطح ملی به ویژه وزارت کشور، ستاد تنظیم بازار کشور و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مشکل سهمیه سوخت تاکسی های شهرستان قشم برطرف و زمینه ارائه خدمات مطلوب به مردم این شهرستان فراهم گردید.

وی در همین رابطه گفت: با توجه به تعداد بالای ناوگان تاکسی در شهرستان قشم فرمانداری شهرستان با همکاری منطقه آزاد از این ظرفیت برای خدمات رسانی به مردم ساکن در بخش های این شهرستان بهره گیری کند.

حیدری در خصوص درخواست مردم شهرستان میناب برای برخورداری از سوخت سی ان جی، اظهار داشت: دغدغه مهم مردم شهرستان میناب در خصوص ایجاد جایگاه های سوخت سی ان جی در سطح ملی پیگیری خواهد شد تا این مطالبه مهم مردم شهرستان محقق گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به اهمیت ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی  استان تصریح کرد: فرمانداران شهرستان های تابعه استان با همکاری دستگاه های اجرایی ذیربط آمار دقیقی از میزان ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری و برون شهری فعال گزارش و ناوگان های که فعال نیستند را تعیین تکلیف نمایند.

وی با تاکید بر تامین به موقع سوخت مایع مورد نیاز مناطق مختلف استان، اظهار داشت: شرکت پخش فرآورده های نفتی  استان روند تامین سوخت مایع مناطق مختلف استان را با سرعت هرچه بیشتر دنبال کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: در زمینه تامین اقلام ضروری مورد نیاز مردم استان مشکلی وجود ندارد و ثبات در این بازار این محصولات حاکم است .

کد خبر 4788158

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 7 =