۲۳ هیئت قضایی به شهرستاهای مختلف استان اصفهان اعزام شدند

اصفهان – رئیس قوه قضائیه گفت: در راستای بررسی مسایل قضایی و سازمانهای وابسته، ۲۳ هیئت قضایی به شهرستانهای مختلف استان اصفهان اعزام شده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله ابراهیم رئیسی بعداز ظهر چهارشنبه پس از ورود به فرودگاه شهید بهشتی اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت:توفیق حضور در استان اصفهان به عنوان استان شهید پرور و در میان مردم فهیم و با بصیرت، پرتلاش و مجاهد استان اصفهان  افتخاری برای من و همکارانم محسوب می  شود.

اصفهان در طول تاریخ جلوه علم و دین، فرهنگ و هنر و جهاد واجتهاد بوده است

وی با بیان اینکه اصفهان در طول تاریخ همیشه جلوه علم و دین، فرهنگ و هنر و جهاد واجتهاد بوده است، تاکید کرد: از جلوه های مهم مردم این استان بصیرت، زمان شناسی و شهید پروری آنهاست و توفیقی است که امروز بنده و همکارانم در جمع مردم این استان و مردم و مدیران زحمت کش استان اصفهان ونماینده ولی فقیه، عوامل و فرهیختگان استان اصفهان هستیم.

رئیس قوه قضائیه  تاکید کرد: اصفهان از استانهای بزرگ کشور است که فعالیتهایی که در انجام می شود، برای رشد پیشرفت کشور از اهمیت خاصی برخوردار است.

اصفهان قطب کشاورزی، صنعت و هنر است

وی ادامه داد: اصفهان قطب کشاورزی، صنعت و هنر است و  مسایل آن به عنوان یکی از مهم ترین قطب های فعالیت در کشور قابل توجه است.

آیت الله رئیسی وی با اشاره به برنامه های مختلف سفر خود به استان اصفهان گفت: در راستای بررسی مسایل قضایی و سازمانهای وابسته  ۲۳ هیئت قضایی به شهرستانهای مختلف این استان  اعزام شده‌اند.

وی تاکید کرد: در طول این دو روز نشستی با فرهیختگان، دانشگاهیان، نشست با علما و حوزیان، مدیران زحمتکش استان اصفهان داشته و  در شورای اداری استان اصفهان نیز حضور خواهم داشت و گزارشات مختلف را از مسئولان در این شورا دریافت خواهیم کرد.

 بررسی مسایل ادارای و قضایی استان

رئیس قوه قضائیه  ابراز داشت: در مجموع هدف از سفر به استان اصفهان  بررسی مسایل ادارای و قضایی استان به عنوان شهر قضاوت و آنچه مربوط به قوه قضاییه است به عنوان شهر نظارت خواهد بود و از نظرات مدیران استان ومسئولان امنیتی و انتظامی نیز در طول جلسات بهره مند می شویم.

کد خبر 4788471

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 7 =