اقدامات بسیجیان بهترین نمونه انجام کار عملیاتی است

کرمانشاه_ نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اقدامات بسیجیان را بهترین نمونه انجام کار عملیاتی معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا مصری امروز چهارشنبه در اولین شورای سیاست گذاری تبیین بیانیه گام دوم انقلاب که در دفتر امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: اگر گام اول انقلاب را به چند پا تقسیم شود ما در پای اول موانع نظری و تئوری کم داشتیم اما اشتیاق به کار و عمل زیاد بود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: این درحالی بود که مشکلات اقتصادی و موانع بر سر راه در اوایل انقلاب بسیار بیشتر از حال حاضر مشهود بود.

این مسئول ادامه داد: هر چه تعداد این پاها بیشتر شد موانع نظری و تئوری افزایش پیدا کرد اما همزمان با آن اشتیاق به کار و عمل کم شد.

مصری گفت: در همه زمینه ها امروز دنیای مطالعاتی بسیار عالی از آن جوانان ماست اما بیشتر از آنکه در کشور از آن استفاده کنیم دیگران از آن بهره می برند و در این راستا ما برای عملیاتی کردن آنها بسیار کند عمل می کنیم.

وی اقتصاد مقاومتی را یک گنجینه ملی و بی بدیل دانست و خاطر نشان کرد: در این راستا بجای اینکه بیشتر به دنبال عملیاتی کردن موضوعات باشیم فقط در حال جزوه جمع کردن هستیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اقدامات بسیجیان را بهترین نمونه انجام کار عملیاتی معرفی کرد و اظهار داشت: باید سعی کنیم در سایر کارها نیز بسیجی وار عمل کنیم و مبانی تئوری و نظری را بتوانیم عملیاتی کنیم.

این مسئول عنوان کرد: در حال حاضر ما از نظر مباحث اخلاقی و نظری چیزی کم ندایم اما می بینیم مشکلات اخلاقی در جامعه موج می زند و این به دلیل این است که به خوبی نتوانستیم راهکارهای اخلاقی را عملیاتی کنیم.

وی خاطر نشان کرد: اوایل انقلاب فقط یک مبانی نظری و تئوری داشتیم که به درستی آنها را عملیاتی کردیم اما امروز در همه قوا به اندازه کافی مبانی نظری داریم اما قدرت عملیاتی کردن آنها را نداریم.

کد خبر 4788553

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 6 =