راه اندازی تشکیلات جدید برای پاسخگویی به دانشجویان

رئیس دانشگاه خوارزمی در آستانه روز دانشجو از راه اندازی تشکیلاتی برای پاسخگویی بیشتر به دانشجویان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از دانشگاه خوارزمی، عزیزالله حبیبی رئیس دانشگاه خوارزمی به همراه هیئت رئیسه این دانشگاه در آستانه روز دانشجو با دانشجویان دانشگاه نشستی را برگزار کردند.  

در این نشست، عرفان تام، نماینده شورای صنفی دانشجویان (در تهران) توضیحاتی در خصوص کارها و اقدامات انجام شده توسط شورای صنفی در جهت رفع مشکلات و مسائل دانشجویان، اعم از پیگیری مسائل تغذیه، خوابگاه، اینترنت و... ارائه داد.

سپس حبیبی با اشاره به روز ۱۶ آذر گفت: روز دانشجو، به نام سه دانشجوی شهید(سه آذر اهورایی) مزین شده است، دانشجویانی که برای استقلال و امنیت ایران در مقابل استکبار زمان خود ایستادند و نشان دادند که اگر بیگانگان بخواهند حیثیت این ملت را مخدوش کنند با تمام وجود جلوی آنها می ایستند.

وی ادامه داد: آگاهی از دغدغه دانشجویان برای من بسیار با ارزش است و به مثابۀ نقشه راهی است تا بتوانیم مشکلات شما را در برنامه هایمان قرار داده، اولویت بندی کنیم و در اسرع وقت آنها را حل و فصل کنیم.

رئیس دانشگاه خوارزمی افزود: کمبود خوابگاه برای دانشجویان یکی از مشکلات دانشگاه است البته امسال در دفترچه انتخاب رشته یادآوری شده بود که دانشگاه فاقد خوابگاه است. با  این وجود، با همکاری و برنامه ریزی معاونت دانشجویی سعی شد که به دانشجویان دختر اسکان داده شوند، هر چند، خوابگاه های ما  در حال حاضر با استاندارد خوابگاه فاصله دارد ولی ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا به آن حد مطلوب دست یابیم.

وی در خصوص پروژه‌های نیمه تمام دانشگاه از جمله ساختمان پروین اعتصامی گفت: به دلیل اینکه این ساختمان در سازمان میراث فرهنگی به ثبت رسیده است از لحاظ تعمیرات، زمان انجام پروژه و تحویل ساختمان، با تأملاتی همراه است.

رئیس دانشگاه در مورد اقداماتی که به منظور رفاه بیشتر دانشجویان انجام می شود یادآوری کرد: یکی از اقداماتی که دانشگاه انجام داده است، راه اندازی تشکیلات ثابتی  است که در آن مدیران به طور دائم پاسخگوی مسائل و مشکلات دانشجویان باشند.

وی ادامه داد: همچنین با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تفاهم نامه ای منعقد شده تا با هزینه ای که از سوی آنان پرداخت می شود یک مرکز رشد و فناوری ایجاد شده و فعالیت خود را آغاز کند. البته در کرج نیز  مرکز مشابه ای وجود دارد.

رئیس دانشگاه خوارزمی همچنین از خرید سرورهای جدید جهت رفاه بیشتر دانشجویان خبر دادند.

سپس اعضای  هیئت رئیسه دانشگاه، در جایگاه حضور یافته و دانشجویان سوالات و مشکلات خود را به صورت شفاهی و مکتوب مطرح کردند و هر یک از اعضا؛   به تناسب حوزه فعالیت خود به سوالات آنان پاسخ دادند.

کد خبر 4788855

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 4 =