مدیران پاسخگوی برگزاری همزمان چند نمایشگاه باشند

زنجان-استاندار زنجان گفت: مدیران باید پاسخگوی دلیل برگزاری چند نمایشگاه در کنار هم باشند.

به گزارش خبرنگار مهر،  فتح‌الله حقیقی شامگاه چهارشنبه در حاشیه بازدید از دهمین نمایشگاه کتاب زنجان، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برگزاری چند نمایشگاه در حوزه‌های مختلف در کنار یکدیگر به طور همزمان باعث شده است تا نتوانیم ارزیابی درستی از میزان مطلوبیت با عدم آن ارائه دهیم، افزود: مدیران باید پاسخگوی برگزاری نمایشگاه به این صورت باشند.

وی با اشاره به اینکه نمی‌توان از نحوه برگزاری نمایشگاه کتاب ارزیابی قابل قبولی داشت، تصریح کرد: با توجه به اینکه در نمایشگاه شاهد ارائه دستاوردهای چند حوزه در کنار نمایشگاه کتاب هستیم، به همین خاطر نمی‌توانیم از نمایشگاه کتاب به‌عنوان یک نمایشگاه تخصصی ارزیابی قابل قبولی داشته باشیم.

استاندار زنجان با بیان اینکه یکی از تاکیدات ما در خصوص نمایشگاه‌ها، برگزاری این رویداد به صورت تخصصی بوده و می‌توان نتایج مطلوبی را با برگزاری نمایشگاه‌ها به صورت تخصصی به دست آورد، اظهار کرد: متاسفانه در نمایشگاهی که امروز از آن بازدید کردیم، شاهد برگزاری نمایشگاه در چند حوزه به صورت همزمان از جمله خودرو، کتاب، لوازم خانگی و ... بودیم که بی‌تردید نمی‌تواند نتایج درخوری را به دنبال داشته باشد.

حقیقی با یادآوری اینکه تجربه برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی و خروجی مطلوب از این نمایشگاه‌ها را داشته‌ایم، افزود: به عنوان مثال، برگزاری تخصصی نمایشگاه تقاضامحور توانمندی‌های ساخت داخل در استان نتایج خوبی به همراه داشت و باعث شد تا شاهد عقد قرارداد تولید ۱۲ قلم کالای وارداتی باشیم.

وی با تاکید بر اینکه در اجرای امور باید تفکر منطقی و تصمیم‌گیری منطقی حاکم باشد، ادامه داد: بی‌تردید وقتی چند نمایشگاه از حوزه‌های مختلف را در کنار یکدیگر برگزار می‌کنیم، نمی‌تواند نتایج مطلوبی را به همراه داشته باشد؛ چرا که باعث خواهد شد تا نمایشگاه‌ها بر روی یکدیگر تاثیر گذاشته و همین امر استقبال از نمایشگاه را نیز پایین می‌آورد.

گفتنی است همزمان با برگزاری نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های استان و همچنین نمایشگاه کتاب، ۲ نمایشگاه خودرو و نمایشگاه لوازم خانگی نیز در محل سایت نمایشگاهای شهر زنجان در حال برگزاری است.

کد خبر 4789197

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 3 =