۲۳پروژه اقتصادمقاومتی در استان مرکزی تا پایان سال به انجام می رسد

اراک- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی گفت: در سال جاری ۲۳ پروژه اقتصاد مقاومتی در استان با ۳۵۰۰میلیارد تومان سرمایه گذاری تعریف شده که تا پایان سال به انجام می رسد.

به گزارش خبرنگار مهر، رقیه یادگاری روز شنبه در نشست راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: از سال ۹۵ با تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، برگزاری جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی در استان مرکزی آغاز شده‌ است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی ادامه داد: از سال ۹۵ تاکنون ۱۶۶ جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در استان مرکزی با یک هزار و ۳۳۴ مصوبه تشکیل شده است.

وی گفت: با توجه به شاخص ها و ارزیابی دبیر خانه ستاد اقتصاد مقاومتی کشور، ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکزی در سال ۹۵ رتبه دوم، سال ۹۶ رتبه پنجم و در سال ۹۷ رتبه دوم کشور را کسب کرده است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی بیان کرد: تاکنون ۱۶ جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در واحدهای صنعتی و بنگاه های اقتصادی استان مرکزی برگزار شده است.

یادگاری عنوان کرد: جلسات اقتصاد مقاومتی استان مرکزی در شهرک ها و نواحی صنعتی با حضور فعالین اقتصادی و صنعتی و تولیدی برگزار شده است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی با اشاره به پیگیری پروژه های اقتصاد مقاومتی ملی دارای برش استانی اظهار کرد: امسال ۲۳ پروژه اقتصاد مقاومتی استان با سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری تعریف شد که امیدواریم با پیگیری ستاد اقتصاد مقاومتی در دبیرخانه و نظارت های لازم تا پایان سال ۹۸ به نتیجه و انجام برسد.

کد خبر 4791558

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 5 =