تبلیغات پیش از موعد انتخابات مجلس تنش آفرین و خلاف قانون است

بندرعباس - رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: تبلیغات پیش از موعد انتخابات مجلس تنش آفرین و خلاف قانون است.

به گزارش خبرنگار مهر ، علی صالحی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام اینکه در کارزار انتخابات تنش آفرینی ، پذیرفتنی نیست اظهار داشت: هر نوع تبلیغات پیش از موعد خلاف قانون است و با متخلفین برخورد خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان برگزاری جلسه ستاد پیشگیری  و رسیدگی جرایم و تخلفات انتخاباتی این استان تأکید کرد: دادگستری استان هرمزگان به همراه دیگر دستگاه های مسؤول و اعضای ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی استان هرمزگان ضمن تشکیل کمیته های تخصصی در دل این ستاد به رصد فعالیت های مرتبط با موضوع انتخابات می پردازند.

وی با تأکید بر اینکه حفظ امنیت برگزاری انتخابات و ایجاد شور و شوق به منظور مشارکت حداکثری مردم مهمترین اهداف ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی استان هرمزگان می باشد تصریح کرد: تبلیغات پیش از موعد و تنش آفرینی ، برخلاف قانون و از مصادیق مجرمانه است و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

رئیس ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی استان هرمزگان با اشاره به اینکه سلامت انتخابات با حضور حداکثری مردم عجین استیادآور شد: تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی پیگیری و مورد بررسی قرار می گیرند.

صالحی با تأکید بر ضرورت توجه همگان به قانون اظهار کرد: بر اساس قانون استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی ممنوع است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اشاره به آمادگی کامل ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی استان هرمزگان گفت: اقدامات پیشگیرانه در جهت تحقق عدالت انتخاباتی از رویکردهای مهم این ستاد است.

صالحی ،برگزاری انتخاباتی سالم ، قانون مند و بی طرف را ملاک عمل مسئولان نظارتی و اجرایی قلمداد و اظهار کرد: باید بکوشیم تا شور و نشاط مردم ارتقاء یابد و انتخابات در فضای  رقابتی  و سالم برگزار شود. 

کد خبر 4791819

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 9 =