پاسخ هاشمی به تغییرات پی در پی مدیران در شهرداری

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران ۸۰۰ مدیر دارد و همیشه نیاز به تغییر وجود دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن هاشمی در حاشیه جلسه روز یکشنبه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سرما خورده بودم و برای همین ریاست انتهای جلسه را به آقای امینی واگذار کردم، گفت: امروز در جلسه، سیاست های بودجه سال ۹۹ مورد بررسی قرار گرفت. با توجه به اینکه آگاهی اعضای شورا نسبت به امور شهرداری افزایش یافته، نسبت به بند بند سیاست های بودجه حساس تر شده و بنابراین بند بند آن در کمیسیون ها مورد بررسی قرار گرفته و با حساسیت نیز در شورا مطرح و بررسی می شود.

وی افزود: موضوع سیاست های بودجه بسیار  جدی است.

هاشمی در پاسخ به پرسشی در خصوص جزئیات جلسه هم اندیشی صبح امروز و موضوع انتصابات گفت: در جلسه بحث انتصابات و حمل نقل ریلی و همگانی مطرح شد. این بحث مطرح شد که به سمت اتوبوس برقی برویم یا تراموا. که به طور جدی در این خصوص بحث و بررسی شد و مسیرهای پیشنهادی برای تراموا مسیر خیابان ولیعصر از تجریش تا راه آهن و خیابان امام خمینی و دور بازار بود.

هاشمی در خصوص انتصابات، تصریح کرد: پیشنهاداتی در مورد تغییرات مدیریتی مطرح شده اما قطعی نیست. در خصوص تغییرات در معاونت مالی واقتصادی صحبتی نشد.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر این که یک سال است که آقای حناچی شهردار تهران است و همچنان در حال انتصاب مدیران جدید است، گفت: شهرداری نزدیک به ۸۰۰ مدیر دارد که این ۸۰۰ مدیریت به دلایل مختلف از جمله بازنشستگی و غیره ممکن است تغییر کنند بنابراین همیشه نیاز به تغییر در شهرداری است.

هاشمی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر این که آیا متمم ۵ تا ۶ هزار میلیاردی شهرداری برای سال ۹۸ به شورا ارائه شده است، گفت: هنوز متمم بودجه به شورا نیامده است.

کد خبر 4791836

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 3 =