مردم خبرنگاران فرهنگی برنامه هستند/ «به شرط زندگی» در رادیو نمایش

آرمان غفاریان مجری برنامه «به شرط زندگی» رادیو نمایش از حضور فعال مردم در ارائه خبرها و رویدادها به این برنامه زنده رادیویی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، آرمان غفاریان مجری «به شرط زندگی» درباره این برنامه بیان کرد: بازخورد برنامه تاکنون خوب بوده است تا جایی که مردم خودشان از طریق پیامک برایمان خبر ارسال می کنند و ما هم برای اطمینان از صحت و درستی خبر، آن را پیگیری کنیم و اگر خبری ندارند خبرهایی به آنها می دهیم تا آن را نقد کنند و برایمان بفرستند به عبارتی مردم خبرنگاران فرهنگی برنامه ما هستند.

وی درباره شیوه اجرایی این برنامه گفت: «به شرط زندگی» با کارهایی که قبلا انجام داده ام متفاوت است و سبک اجرایی خاص خودش را دارد. تا الان مردم مرا به عنوان مرد انرژی در رادیو می شناختند اما در این برنامه نه اینکه آن انرژی نباشد بلکه بحث ها عمیق تر است چون به سمت نقد کردن خبرها در حوزه فرهنگ و هنر می رویم و در عین حال با خبرها شوخی می کنیم.

غفاریان ادامه داد: فضای این برنامه را بسیار دوست دارم چون خودم تحصیل کرده هنرهای نمایشی ام و دوست داشتم وارد بحث های تحلیلی این حوزه بشوم. در این برنامه به خاطر فضای صبحگاهی اش سعی می کنیم فضای شادی و نشاط هم برای مردم داشته باشیم و تنها به تحلیل اخبار اکتفا نمی کنیم. به عبارتی سعی کردیم این برنامه ترکیبی از همه چیز باشد. از نمایش های طنز که حال مردم را خوب کند و نقدهای طنز که آنهم بحث عمقی دارد.

این گوینده رادیو اظهار کرد: رادیو نمایش شبکه تخصصی رادیویی برای نمایش است ما اکنون در حوزه هنرهای نمایشی در شبکه های مختلف فقر برنامه داریم.

غفاریان در پایان تأکید کرد: به نظرم رادیو نمایش سعی دارد به عنوان یک پایگاه برای هنرمندان و کسانی که علاقه مند به هنرهای نمایشی هستند رسالتش را با پخش برنامه های تخصصی کامل کند برای همین هنرمندان این مجموعه تمام توانشان را گذاشته اند تا در خدمت مخاطب و هنرمندان باشند.

برنامه زنده طنز «به شرط زندگی» به تهیه کنندگی و سردبیری ساجد قدوسیان هر روز ساعت ۷ تا ۸ صبح به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می شود. 

کد خبر 4792336

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =