شیوه و تکنیک تبلیغات در گردشگری همدان هدفمند شود

همدان - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان بر هدفمند شدن شیوه و تکنیک تبلیغات گردشگری همدان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمودرضا عراقی عصر دوشنبه در اتاق فکر گردشگری همدان که پیرامون شیوه های تبلیغات با محوریت معرفی حرفه ای ظرفیت های گردشگری همدان برگزار شد، گفت: شیوه و تکنیک های تبلیغات در گردشگری همدان باید هدفمند شود.

محمود رضا عراقی گفت: اتاق فکر از سال گذشته با همکاری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و شهرداری و زیر نظر معاونت عمرانی استاندار همدان تشکیل شد که محوریت فعالیت های آن بر عهده بخش خصوصی است.

عراقی در این نشست با موردتوجه قرار دادن هدف مشترک در برنامه ریزی های رویدادهای گردشگری همدان افزود: در این اتاق فکر از تمامی ایده ها و نظرات بخش خصوصی در حوزه گردشگری استقبال می شود.

وی با بیان اینکه در اتاق فکر تشکیل شده نحوه تبلیغات هم راستا با شیوه های به روز و تکنیک های علمی در حال تحلیل خواهد بود تا بتوانیم شاهد اجرای رویدادهای گردشگری همدان با یک شعار و هدف مشترک باشیم، گفت: ارگانهای مرتبط به گردشگری به عنوان متولیان بخش گردشگری باید از ظرفیت افراد خلاق و ایده پرداز برای توسعه این بخش استفاده کنند که در همین راستا و بر اساس پیش بینی های انجام شده است.

محمودرضا عراقی افزود: از سال گذشته با تشکیل  اتاق فکرگردشگری به دنبال ایجاد ساختارهایی برای برقراری ارتباط بین صنعت، دانشگاه و بازار با حضور افراد فعال و خوش فکر در حوزه گردشگری بوده و  هستیم.

وی عنوان کرد: حضور فعالان گردشگری دغدغه مند و پرانگیزه در یک ساختار هدفمند، جریان مدیریت و به اشتراک گذاری دانش و مهارت شبکه سازی را در پی خواهد داشت.

کد خبر 4793103

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 2 =