پاسخگویی به تماس های مشتریان اینترنت پرسرعت در اولویت قرار دارد

سنندج – مدیر مخابرات منطقه کردستان پاسخگویی به تماس های مشتریان اینترنت پرسرعت مخابرات با شماره ۲۰۲۰ را در اولویت برنامه ها عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان،  آزاد حکمت با اشاره به اینکه افزایش حداکثری رضایت مشتریان در برقراری ارتباط با اپراتورهای ۲۰۲۰ از جمله اهداف مخابرات منطقه کردستان به منظور تکریم ارباب رجوع مد نظر قرار گرفته است، افزود: این مهم توسط اپراتورهای پاسخگو در مرکز ۲۰۲۰ مخابرات استان به نحو احسن لحاظ شده است.

وی تمرکز زدایی مراکز پاسخگویی۲۰۲۰، بهبود نظارت و مدیریت بهتر توسط مدیران، ضبط مکالمات، بکارگیری نیروهای متخصص در این حوزه و ... را از مهم ترین اقدامات مثمر ثمر برای نحوه مناسب پاسخگویی به مشتریان اینترنت پرسرعت در منطقه کردستان عنوان کرد.

وی با بیان اینکه اپراتورهای سامانه ۲۰۲۰ منطقه کردستان به صورت ۲۴ ساعته در چهار شیفت کاری پاسخگوی تماس و رفع مشکلات اینترنت پرسرعت مشتریان استان هستند، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون به تعداد ۲۷۵ هزار تماس پاسخ داده اند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به آمار اعلام شده که بیانگر پاسخگویی ۹۵ درصدی تماس های مشتریان از سوی اپراتورهای۲۰۲۰ استان است، ابراز داشت: ۵ درصد تماس های پاسخ داده نشده به علت قطع کردن ارتباط از سوی مشترک و یا بعضا بروز مشکلات فنی می باشد.

وی افزود: مشتریان قبل از تماس با سامانه ۲۰۲۰ می توانند اقدامات اولیه را برای بررسی وکنترل مشکل خود انجام دهند که از مهمترین آنها می توان به پیدا کردن علت نویز( هر دستگاهی به غیر از مودم مانند تلفن، کارت‌خوان، فکس، دوشاخه ضدبرق و غیره را حتماً از روی خط بردارند) اتصال مستقیم و بدون واسطه مودم به پریز تلفن، استفاده از یک نویزگیر، تعویض تلفن و یا پریز تلفنی که مودم به آن متصل است، اشاره کرد.

حکمت گفت: بیشترین مشکلات و مسائل مطرح شده در تماس با اپراتورهای ۲۰۲۰ مخابرات منطقه کردستان شامل قطعی مودم یا خاموشی چراغ ADSL ، قطعی لینک یا خاموشی چراغ اینترنت، دریافت نام کاربری و رمز ورود، اطلاع از حجم وزمان مصرفی و باقیمانده و تنظیمات مودم است.

وی زمان صف انتظار مشترک با مرکز ۲۰۲۰ مخابرات را به صورت میانگین ۱۵ تا ۲۰ ثانیه اعلام کرد و افزود: زمان انتظار مشتریان برای برقراری ارتباط با اپراتورها نسبت به گذشته کاهش یافته است.

وی بیان داشت: درصورت نبود مشکلات سخت افزاری و عدم نیاز به اقدامات زمان بر در خصوص رفع مشکل مشترک، مدت زمان پاسخگویی به مشتریان یک تا سه دقیقه می باشد.

مدیر مخابرات منطقه کردستان یادآورشد: در حال حاضر تعداد ۹۷ هزار پورت اینترنت پرسرعت به مشتریان در سطح استان واگذار شده است.

کد خبر 4793863

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 4 =