توانمندسازی نقطه عطف زندگی خانواده های محروم است

شیراز_ مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: توانمند سازی خانواده های محروم می تواند نقطه عطفی برای زندگی این افراد و آغازگر مسیر جدیدی باشد. 

به گزارش خبرنگار مهر، محمد بذرافشان سه شنبه شب در آیین افتتاح  مرکز حمایت از ایده و نوآوری بیان کرد: کمیته امداد اکنون و پس از ۴٠ سال بیش از پیش تقویت شده است و عامل اصلی که بروز دهنده این تقویت نیز است توانمندسازی خانواده های محروم است. 

وی خاطرنشان کرد: یکی از وظایف کمیته امداد تقویت بنای خانواده های محروم در جهت استقلال این قشر اسیب پذیر جامعه است از این روز توانمند سازی می تواند علاوه بر تقویت خانواده ها بنیاد کمیته امداد را هم تقویت کند. 

بذرافشان افزود: ایده پروری، ایده های جدید و بارش افکار عواملی است که منجر به توانمندی افراد و در نتیجه خانواده می شود و وجود مراکز حمایتی در این حوزه نیز بر تسریع این فرایند می افزاید. 

مدیرکل کمیته امداد فارس با اشاره به اصل پایدار بودن توانمند سازی در خانواده های محروم افزود: نخبگان مختلفی در حوزه های قرآنی، علمی ، فرهنگی و ورزشی و سایر حوزه های اجتماعی عضو خانواده کمیته امداد هستند باید حمایت های لازم از این افراد شکل بگیرد تا شاهد به ثمر نشستن تلاش ها در این بخش باشیم.

وی در ارزیابی عملکرد این دستگاه در توانمندی خانواده های محروم گفت: عملکرد مجموعه کمیته امداد در اقدامات توانمند سازی مثمر ثمر واقع شده و افراد زیادی توانمند، کارآفرین و مبتکر شده اند

کد خبر 4794506

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 5 =