استفاده دو منظوره از سوله‌های بحران شهرداری

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران گفت:با توجه به ظرفیت‌هایی که سوله‌های بحران دارند، می‌توان استفاده دو منظوره از آنها کرد که هم به عنوان فضای ورزشی و هم سوله بحران، مورد استفاده قرار گیرد.

زهرا صدراعظم نوری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این پرسش که چرا هنوز سوله‌های بحران به سازمان مدیریت بحران تحویل داده نشده‌ است؟ اظهار داشت: در آخرین جلسه هیئت امنای سازمان پیشگیری و مدیریت بحران و در جلسه‌ای که کمیسیون سلامت با این موضوع داشت، گزارشی از وضعیت همه سوله‌ها ارائه شد.

وی ادامه داد: در این جلسه مسئولان سازمان ورزش شهرداری تهران و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران نیز حضور داشتند و جمع‌بندی ما این بود که با توجه به ظرفیت‌های سوله‌های بحران، می‌توانند دو منظوره مورد استفاده شهروندان قرار گیرند؛ به گونه‌ای که سازوکاری فراهم شود که بخش اداری سوله‌ها در اختیار سازمان مدیریت بحران باشد و فضای ورزشی که فضایی مستقل نیز است، در اختیار سازمان ورزش باشد اما در زمان بحران، کل سوله‌ها در مدیریت سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری باشد.

وی تأکید کرد: اگر کل سوله‌ها تحویل سازمان مدیریت بحران می‌شد، بخشی از ظرفیت آنها استفاده نمی‌شد بنابراین تصمیم گرفته شد دو منظوره استفاده شود.

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران در پاسخ به پرسش دیگری در خصوص سوله‌هایی که کاربری دیگری به جز ورزش دارند، گفت: مکاتباتی در این خصوص انجام شده و از دستگاه‌های مربوطه درخواست کرده‌ایم یا سوله‌ها را تخلیه کنند یا دلیل کاربری خود را توضیح دهند. حدود ۵ تا ۶ سوله دارای استفاده غیر از مکان‌های ورزشی هستند که در حال تعیین تکلیف آنها هستیم.

کد خبر 4794928

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 9 =