دستگیری سارق لوازم خودروی محله شهدا

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا از دستگیری یک سارق حرفه ای خودرو با ۸ فقره سابقه زندان خبر داد و گفت: متهم به ۵۰ فقره سرقت لوازم خودرو در دو ماه اخیر اعتراف کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ رضا حیدری گفت: در پی وقوع سه فقره سرقت لوازم خودرو در اوایل آذر ماه امسال در محدوده محله شهدا و خیابان پیروزی شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱۰ شهدا قرار گرفت.

وی عنوان کرد: با حضور ماموران در محل های سرقت سرنخی از سارق یا سارقان به دست نیامد و ماموران کلانتری با افزایش گشت زنی های هدفمند، شناسایی سارق را در دستور کار قرار دادند.

این مقام انتظامی بیان کرد: گشت زنی های هدفمند ادامه داشت تا اینکه ماموران گشت انتظامی کلانتری در نوزدهم آذر ماه هنگام گشت زنی در محدوده خیابان پیروزی به راننده یک دستگاه خودروی پژو پارس سفید که پلاک انتظامی خودرو را پوشانده بود، برخورد کردند.

کلانتر محله شهدا با اشاره به اینکه ماموران برای بررسی موضوع دستور توقف خودرو را صادر می کنند، گفت: راننده خودروی پژو پارس با مشاهده گشت انتظامی کلانتری بر سرعت خود افزوده  و از محل متواری می شود.

حیدری افزود: تعقیب و گریز متهم ادامه داشت تا اینکه ماموران موفق  شدند خودروی متهم را در خیابان دماوند متوقف و راننده آن را دستگیر کنند.

رئیس کلانتری شهدا با بیان اینکه  متهم که هنگام دستگیری با سلاح سرد به سمت ماموران حمله کرده بود، گفت: ولی با اقتدار و مهارت ماموران،  متهم مهار و دستگیر و برای تحقیات اولیه به  کلانتری  انتقال یافت.

حیدری عنوان  کرد: در پایش های اطلاعاتی به دست آمد که متهم پیش تر ۸ مرتبه توسط ماموران انتظامی دستگیر و روانه زندان شده است و اکنون نیز تحت تعقیب ماموران است.

وی افزود: متهم در کلانتری به ۵۰ فقره سرقت  در ۲ ماه اخیر اعتراف کرده است و تعدادی از مال باختگان نیز شناسایی شده اند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کشف جزئیات پرونده و سایر مال باختگان ادامه در جریان است، خاطر نشان کرد: متهم برای گرفتن دستور قضائی به دادسرا معرفی و با اخذ دستور قضائی تحقیاقت پلیسی ادامه خواهد داشت.

کد خبر 4796336

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 1 =