دادستان جدید آمل معرفی شد/عمل به بیانیه گام دوم در مبارزه با فساد

آمل ـ حجت الاسلام ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه، « محمد کریمی» را به عنوان دادستان جدید و عمومی شهرستان آمل معرفی و منصوب کرد.

به گزارش خبرنگارمهر، مراسم تودیع علی طالبی دادستان سابق شهرستان آمل و معارفه " محمدکریمی" دادستان جدید عمومی وانقلاب شهرستان آمل عصر شنبه با حضور حجت الاسلام اکبری رییس کل دادگستری مازندران، حسینی عالمی دادستان عمومی وانقلاب مرکزاستان، فرماندارویژه شهرستان آمل، امامان جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان، قضات، کارکنان دادگستری و خانواده‌های معزم شهدا در دادگستری شهرستان آمل برگزار شد.

پرهیز از شعارزدگی وقول بدون عمل به مردم

دادستان جدید عمومی وانقلاب شهرستان آمل دراین مراسم با تاکید بر پرهیز از شعارزدگی و قول های بدون پشتوانه عمل را یکی از افت ها ودلسرد شدن مردم نسبت به نظام وحاکمیت بیان کرد وگفت: دادستانی این شهرستان در دوره مدیریت جدید خود با قدرت تمام به دنبال دفاع ازاحقاق حق مردم به دور از شعارزدگی وافزایش اعتماد به مردم پیش خواهد رفت.

محمد کریمی، با اشاره به اینکه مردم ما وفار به انقلاب وکشور هستند وهیچ گاه از نظام شان سیرنخواهند شد، گفت: خون های جوانان زیادی از این کشور برای پایداری نظام وانقلاب اسلامی ایران، ریخته شده و اون چیزی که بی اعتمادی به وجود می آورد، قول ووعده هایی هست که برخی مدیران در دستگاه های اجرایی برای پیشبرد مقاصد خودشان به مردم می دهند که هیچگاه رنگ واقعیت به خود نمی گیرد.

وی اضافه کرد، به شدت همه باید از شعارزدگی و قول های بی مورد که باعث امیدواری بی جهت مردم می شود، خودداری کنند وتلاش داشته باشند به جای حرف زدن عمل کنند.

عمل به بیانیه گام دوم انقلاب درخصوص مبارزه با فساد

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان آمل دربخش دیگری از سخنان خود به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از سوی رهبرمعظم انقلاب اسلامی اشاره کرد وگفت: درمباحث کلی این بیانیه وبه خصوص مباحت چهارم، مبارزه با فساد و احیای عدالت درهمه سطوح تاکید زیادی دارد.

کریمی ادامه داد، استفاده از ظرفیت جوانان انقلابی درمبارزه با فساد وانتخاب وانتصاب مدیران دارای سلامت اخلاقی وعملکردی ومبارزه با ویژه خواران اقتصادی وتوجه به قشرهای نیازمند وحمایت ازآنها درتحقق عدالت اجتماعی مورد توجه جدی باید قرار گیرد.

تاکید برپیشگیری از وقوع جرم

وی پیشگیری از وقوع جرم را از دیگر برنامه‌های مدیریت جدید دادستانی شهرستان آمل عنوان کرد و یادآور شد: دادستانی با همکاری سایر ادارات دولتی می توانند در کاهش جرایم ریز و درشت نقش برجسته‌ای داشته باشند.

کریمی ادامه داد: دادستان در دوره جدید با همکاری سایر ادارات و نهادهای دولتی تا حد امکان زمینه‌های وقوع جرم را کاهش خواهد داد تا بدین وسیله منویات رهبر معظم انقلاب و تاکیدات رییس قوه قضاییه در این خصوص اجرا شود.

" محمد کریمی" متولد ۱۳۶۳ شهر سرخرود شهرستان محمودآباد و فرزند شهید سردارکریمی از فرماندهان ارشد دوران جنگ تحمیلی است.

وی درمدت حدود ۱۷ سال سابقه حضور خود در دستگاه قضایی، در سمت‌های دادیار شهرستان نکاء و بازپرس و همچنین معاون دادستانی شهرستان ساری مشغول به خدمت بوده است.

کد خبر 4797508

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =