تغییر رویکرد یکی از مهم‌ترین اقدامات در شرایط کنونی است

زنجان-معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان تاکید کرد: یکی از رویکردهای مهم امروز، تغییر رویه در شرایط کنونی است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد سلطانی ظهر سه شنبه در جلسه علنی و رسمی شورای اسلامی شهر زنجان، با اشاره به اقداماتی که تا به امروز در مجموعه گاوازنگ زنجان صورت گرفته است، گفت: این مجموعه متعلق به همه زنجانی‌ها است، به همین خاطر هیچ‌گاه به دنبال منتفع شدن از این مجموعه نبوده و نگاه انتفاعی به این موضوع نداشتیم.

وی با بیان اینکه معتقدیم گاوازنگ جزو آن دسته از پروژه‌هایی است که ارگانی مثل شهرداری می‌تواند از این ظرفیت استفاده بهینه به عمل آورد، افزود: معتقدیم اگر قرار باشد از ظرفیت‌های مجموعه‌ای چون گاوازنگ استفاده شود، تنها ارگانی که می‌توان در این زمینه مدیریت بهینه اعمال کند، شهرداری است و این مهم باید در خصوص این مجموعه صورت گیرد.

سلطانی با یادآوری اینکه همه ما به این موضوع اذعان داریم که مجموعه گاوازنگبا توجه به استقبالی که مردم زنجان از آن به عمل می‌آورند، کارکردی کاملاً شهری دارد، تصریح کرد: مشکل اینجا است که مجموعه گاوازنگ در محدوده خدماتی که قرار است شهرداری در آن حضور داشته باشد، واقع نشده و این در حالی است کهبه جز شهرداری، مجموعه دیگری نمی‌تواند در این زمینه مدیریت کافی را داشته باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان در ادامه با تاکید بر اینکه نگاه ما در این حوزه، نگاه کارشناسی بوده و هیچ‌گاه نگاه غیرسیاسی در این زمینه نداشته‌ایم، یادآور شد: با توجه به اینکه دیدگاه‌ها تا به امروز در مجموعه گاوازنگ جواب نداده است، به همین خاطر امروز نیاز مبرم به تغییر رویکردها داریم.

سلطانی بابیان اینکه امروز زمان آن فرارسیده است تا نگاه کیفی سازی به طرح‌ها داشته باشیم، خاطرنشان کرد: بی‌شک زمانی که مزیت‌های نسبی را دررویکردهایمان در نظر بگیریم، این مهم باعث رضایت‌مندی بیشتر شهروندان خواهد شد.

کد خبر 4800386

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 8 =