مدافع استقلال موقتا بخشیده شد/جریمه خلعتبری به خاطر بازی پرسپولیس

کمیته انضباطی رای خود را د ر خصوص تیم های فوتسال و فوتبال صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی آرای خود را در ارتباط با تخلف باشگاه ها و بازیکنان در لیگ برتر فوتسال و فوتبال به شرح زیر صادر کرد:

لیگ برتر فوتسال:

دیدار تیم های گیتی پسند اصفهان و لبنیات ارژن شیراز برگزار و از سوی محمدرضا خبازیان سرپرست تیم لبنیات ارژن شیراز تخلفاتی مبنی بر بد رفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) رخ داد. وی به یک جلسه همراهی تیم خود محروم و باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم لبنیات ارژن شیراز به دلیل داشتن سه بازیکن اخطاری باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

حمیدرضا ابراری مربی تیم لبنیات ارژن شیراز به دلیل رفتار غیر ورزشی باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

لیگ برتر فوتبال:

* دیدار دو تیم پارس جنوبی جم و ماشین سازی تبریز در هفته سیزدهم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم پارس جنوبی تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور و پرتاب بطری و اصابت آن به داور  رخ داد. این تیم به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم ماشین سازی تبریز نیز به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

* کمیته انضباطی پس از درخواست تجدید نظر خواهی عارف غلامی بازیکن تیم استقلال اعلام کرد که نامبرده می تواند تا اتخاذ تصمیم در خصوص قطعیت رای صادره، تیم خود را همراهی کند.

* دیدار تیم های استقلال تهران و پدیده شهر خودرو برگزار و از سوی باشگاه استقلال ( سوء رفتار تیمی) رخ داد. این تیم باید مبلغ ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم استقلال به دلیل تخلف تماشاگرانش مبنی بر فحاشی به داور باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است)

* مسابقه تیمهای ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تهران برگزار و از سوی محمدرضا خلعتبری بازیکن ذوب آهن اصفهان تخلفاتی مبنی بر لگد زدن به وسایل کنار زمین رخ داد. وی به ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*روح اله سیف اللهی- بازیکن تیم فولاد خوزستان به دلیل توهین و بدرفتاری در قبال مسئول مسابقه به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد( این رای قابل تجدید نظر است)

کد خبر 4800606

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 2 =