ضرورت تکیه بر جوانان و سربازان نظام برمبنای منشور گام دوم انقلاب

اراک- فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: بنابه فرمایش رهبر معظم در بیانیه گام دوم انقلاب، باید به جوانان اعتماد و تکیه کنیم و انتظار می رود سازندگی کشور توسط نسل جوان و سربازان نظام انجام شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی روز سه شنبه در دوازدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) تحت عنوان جوان سرباز در اراک، اظهار داشت: این جشنواره تحت سیاست گذاری نیروهای مسلح اعم از نیروی انتظامی، ارتش و سپاه با حضور سربازان انجام شده‌ است.

وی ادامه داد: جامعه هدف این جشنواره سربازان هستند که زینت و سرمایه کشور محسوب می شوند که طی مدتی که در نیروهای مسلح در حال خدمت هستند، مورد تکریم قرار گیرند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: سربازان منتخب که در مدت خدمت سربازی به لحاظ خدمت، پژوهش و محقق شدن اهداف سازمانی در این جشنواره ها انتخاب می شوند به جشنواره ستاد کل نیرو های مسلح راه پیدا می کنند.

سرهنگ شهرستانی بیان داشت: جشنواره امروز برای سربازان نیروهای انتظامی برگزار شده است و از ارتش، سپاه و نیروهای مسلح میهمان ما بودند و برای تبیین اهداف سازمانی و تکریم سربازان که در این برهه از جوانی برای اعتلای امنیت، تلاش می کنند، در تلاش هستیم.

وی گفت: این جشنواره تحت عنوان شعارهایی از قبیل جوان سرباز، شهادت، امنیت و رونق تولید شکل گرفته است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: چند سالی است که ستاد کل نیروهای مسلح بنا به فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص مهارت آموزی سربازان، سیاست گذاری را اعمال کرده تا سربازان در طی مدت زمان خدمت سربازی مهارتی را بیاموزند.

سرهنگ شهرستانی با اشاره به نامگذاری شعار رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب بیان کرد: باید به عنوان فردی که در جامعه زندگی می کنیم بررسی کنیم تا چه اندازه توانسته ایم به وظیفه خود بر مبنای این شعار عمل کنیم.

وی عنوان کرد: سربازان در مدت زمان خدمت دوران سربازی برای اولین بار مسئولیت را تجربه و با ایثار، فداکاری و جانبازی برای برقراری امنیت و دفاع از ارزش های نظام تلاش می کنند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی اظهار داشت: انضباط اجتماعی مستلزم انضباط سازمانی و فردی است و سربازان از نقش‌ مهمی در برقراری انضباط اجتماعی برخوردار هستند.

سرهنگ شهرستانی بیان کرد: امروز در شرایطی که دشمن با هجمه های مختلف قصد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی را دارد، باید با دین داری و بصیرت اقدام کرد زیرا این نظام تنها نظامی است که در مقابل اندیشه های لیبرالیستی دشمن ایستادگی کرده تا تفکر دینی، انقلابی و... را برای تمام آزادگان جهان به ارمغان آورد.

کد خبر 4800779

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 10 =