انتخابات باعث بیشتر شدن اعتماد و امید در بین مردم می شود

کاشان - معاون توسعه و منابع انسانی استانداری اصفهان گفت: انتخابات باعث بیشتر شدن اعتماد و امید در بین مردم می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ایوب درویشی شامگاه سه شنبه در شورای اداری شهرستان کاشان با اشاره به سبقه و سابقه درخشان شهر کاشان و پتانسیل های آن اظهار داشت: کاشان با این همه ظرفیت و پتانسیل افتخار و پاره تن کاشان و استان اصفهان است.

وی با بیان اینکه با وجود تحریم های ظالمانه آمریکا و استکبار جهانی بر علیه مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی واحدهای تولیدی و صنعتی کاشان توانسته اند به خوبی خط  های تولید خود را حفظ کنند، ابراز داشت: این واحدهای صنعتی علاوه بر اینکه توانسته اند باعث ایجاد اشتغال های پایدار در منطقه شوند، رونق تولید را نیز به همراه داشته اند.

حمایت خیرین از محققین و پژوهشگران نشانه توسعه یافتگی کاشان است

معاون توسعه و منابع انسانی استانداری اصفهان با اشاره به حضور خیرین در دانشگاه تصریح کرد: وجود این خیرین در آموزش عالی و اقدامات آن ها در حمایت از محققین و پژوهشگران نشانه ای از توسعه یافتگی کاشان است.

وی جذب سرمایه و سرمایه گذار را یکی از مهمترین راه های برون رفت از مشکلات موجود در کشور دانست و خاطرنشان کرد: باید همه مدیران، مسئولین و مردم کمک کنیم رونق تولید در واحدهای صنعتی شکل بگیرد.

حق ندارین با سومدیریت و کم کاری ناامیدی در مردم ایجاد کنیم

درویشی با بیان اینکه حق نداریم با سومدیریت و کم کاری و تصمیمات نادرست ناامیدی در مردم ایجاد کنیم، اذعان داشت: برای اینکه بتوانیم امید و اعتماد را در بین مردم بیشتر کنیم باید کار خود را به نحو احسن انجام دهیم.

وی با اشاره به اتفاقات پس از اصلاح قیمت سوخت بیان داشت: اعتراضات حق مردم است ولی عده ای با سواستفاده از این اعتراضات جامعه را ملتهب و باعث سلب آسایش و امنیت مردم شدند.

مهمترین قصد اغتشاشگران ترویج ناامیدی و سلب اعتماد مردم بود

معاون توسعه و منابع انسانی استانداری اصفهان مهمترین قصد و نیت اغتشاشگران و آشوبگران ترویج فرهنگ ناامیدی و از بین بردن اعتماد بین مردم بود، افزود: انتخابات باعث بیشتر شدن اعتماد و امید در بین مردم می شود.

وی با بیان اینکه بخش اجرائی انتخابات وظیفه ذاتی وزارت کشور و دستگاه های زیرمجموعه آن است، اظهار داشت: در این بین دیگر دستگاه های اجرائی باید تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخابات پرشکوه انجام دهند.

صیانت از آرا مهمترین وظیفه ستاد اجرائی انتخابات است

درویشی با اشاره به اینکه باید تلاش کنیم تا وظیفه خود را به بهترین نحو انجام دهیم، ابراز داشت: نتیجه و خروجی انجام مسئولیت های محوله به هر دستگاه و یا نهاد حضور حداکثری مردم در انتخابات و برگزاری انتخاباتی سالم است.

وی صیانت از آرای مردم را مهمترین وظیفه ستاد اجرائی انتخابات دانست و تصریح کرد: نهادهای اجرائی و نظارتی تمام تلاش خود را برای حفظ امانت و آرای مردم انجام می دهند.

کد خبر 4800834

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 11 =