توضیحات مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت درباره یک خبر

مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری توضیحاتی را درباره یکی از اخبار منتشر شده در خبرگزاری ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی انتشار خبری با عنوان «ناکامی سهامداران مالباخته شرکت پرواربندی گوسفند جهت احقاق حقوقشان»، مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری توضیحاتی به این شرح به دفتر خبرگزاری ارسال کرده است:

بسمه تعالی

-فعالیت های مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری در حمایت از ایده های نوآورانه و شکل گیری کسب و کارهای جدید در راستای رونق تولید بر کسی پوشیده نیست و اغلب پس از تجاری شدن آن ها، این مرکز در مباحث اقتصادی طرح ها ورود پیدا نمی کند، لذا چنانچه طرحی مورد حمایت این مرکز قرار گرفت و در ادامه کار شرکت مربوطه با مشکلات مالی و حقوقی مواجه گردید، تبعات آن نیز متوجه همان شرکت می باشد.

-پیگیری موضوعاتی که جنبه حقوقی و قضایی دارد می بایست طبق روال حقوقی و از طریق مراجع ذی صلاح قضایی انجام شود و طرح خبر با کد ۴۷۹۹۱۰۹ و مضمون تجمع مال باختگان شرکت تعاونی رویش نواندیشان مقابل مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری در گروه رسانه ای مهر، موجب پیچیدگی موضوع و تشویش افکار عمومی شد.

-انتشار خبر بر اساس شنیده ها و گفته ها مستدل و مستند نمی باشد و شایسته بود قبل از انتشار آن صحت و سقم موضوع از این مرکز پیگیری می گردید. لذا حق پیگرد قانونی از سوی این مرکز محفوظ است.

کد خبر 4800981

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 2 =