تکواندوکاران اردبیلی ترویج دهندگان فرهنگ اهدای عضو می‌شوند

اردبیل - سرپرست هیئت تکواندوی استان اردبیل گفت: با اجرای طرح «نفس قهرمان» تکواندوکاران اردبیلی ترویج دهندگان فرهنگ اهدای عضو می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد یوسفی اردبیلی عصر جمعه در جلسه بررسی اجرای طرح «نفس قهرمان» در استان اردبیل عنوان کرد: تکواندوکاران اردبیلی با مشارکت در طرح «نفس قهرمان» در کنار قهرمانی، پهلوانی که اصلیترین هدف از اشاعه ورزش است را به کارنامه خود می‌افزایند تا با نفس قهرمانانه خود به ترویج فرهنگ ایثار اهدای عضو کمک می‌کنند.

به گفته وی با ترویج فرهنگ اهدای عضو امیدواریم تا در دادن فرصت دوباره زندگی به بیماران نیازمند پیوند اعضا گام‌های ارزنده‌ای برداریم.

سرپرست هیئت تکواندوی استان اردبیل عضویت در کمپین اهدای عضو را رسم جوانمردانه دانسته و افزود: قهرمانانی که نماد اقتدار و هویت ملی کشور هستند باید سمبل تمامی ارزش‌های انسانی و پهلوانی نیز باشند.

یوسفی تأکید کرد: در این راستا خانواده بزرگ تکواندو استان، گام برداشتن در مسیر ترویج فرهنگ اهدای عضو را در جهت اشاعه نماد فرهنگی پهلوان بودن و حمایت از بیماران نیازمند را بر خود یک وظیفه می‌داند.

سرپرست هیئت تکواندوی استان اردبیل با اشاره بر اینکه تکواندو کارانی از استان به صورت خود جوش در ترویج این امر خداپسندانه و برحسب احساس وظیفه انسانی شرکت خواهند کرد، از رؤسای هیئت‌های تابعه استان اردبیل خواست طی فراخوانی و به صورت منسجم از تکواندوکاران داوطلب جهت شرکت در طرح «نفس قهرمان» ثبت نام نمایند.

کد خبر 4803025

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 7 =