دستگیری اعضای باند تجاوز به عنف در گرگان

گرگان- رئیس کل دادگستری گلستان از شناسایی و دستگیری اعضای باند متجاوزان به عنف در گرگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، هادی هاشمیان اظهارکرد: اعضای باند متجاوزان به عنف در گرگان شناسایی و دستگیری شدند.

وی افزود: اعضای این باند در پوشش مسافرکش دست به این اقدام مجرمانه می زدند و از اعمال شنیع خود فیلم می گرفتند و قربانیان را تهدید می کردند در صورت شکایت، فیلم را در فضای مجازی پخش می کنند.

هاشمیان درباره روش کار این باند هشت نفره گفت: دو نفر از اعضای باند یکی به عنوان راننده و دیگری به عنوان مسافر در صندلی جلوی خودرو پراید با شیشه های دودی می نشستند و در محل های شلوغ و پر رفت و آمد شهر گرگان، زنان و دختران تنها را سوار می کردند و با تهدید چاقو، قربانیان را به مخفیگاه خود در یکی از شهرهای اطراف گرگان می بردند.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: نخستین شکایت از اعضای این باند مرداد امسال زمانی در دادگستری ثبت شد که یکی از قربانیان، شجاعت به خرج داد و با طرح شکایت سبب تشکیل این پرونده شد.

هاشمیان با بیان اینکه طی مدت کوتاهی دو قربانی دیگر هم که با این روش، گرفتار شده بودند شکایت کردند گفت: همین امر قاضی پرونده را به این نتیجه رساند که پای یک باند تبهکار درمیان است و به صورت ویژه کار تحقیقات و بررسی شواهد و مدارک را آغاز کرد و در مدت کوتاهی اعضای این باند شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: اعضای این باند هشت نفر هستند که هفت نفرشان دستگیر شده و یک نفر دیگر تحت تعقیب است.

هاشمیان با بیان اینکه احتمالاً تعداد قربانیان این باند تبهکار بیشتر هستند گفت: افراد آسیب دیده از این باند برای طرح شکایت به شعبه دو کیفری یک استان به نشانی گرگان، بلوار شهید کلانتری (بلوار کمربندی)، خیابان دانشجو، دادگستری کل استان مراجعه کنند.

این مقام ارشد قضایی استان گلستان با بیان اینکه رسیدگی به پرونده اعضای این باند شیطانی را دو قاضی پیشکسوت و توانمند استان بر عهده دارند گفت: در کوتاهترین زمان اعضای این باند به سزای اعمال شنیع خود می رسند.

کد خبر 4803549

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 9 =