فولاد بافت تبلور اراده جوانان مستعد و متخصص بافت است

بافت - مدیر عامل شرکت احیا استیل فولاد بافت گفت: فولاد بافت تبلور اراده جوانان مستعد و متخصص این منطقه است.

به گزارش خبرنگار مهر، سورنا زمانیان پیش از ظهر شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بافت با بیان اینکه اکثر کارکنان فولاد از شهرستان بافت هستند، اظهار داشت: اکنون ۲۴۹ نفر به طور مستقیم در شرکت احیا استیل فولاد بافت و شرکت توسعه راهبر (احیا ۲) در کارخانه فولاد مشغول به کار هستند. از این ۲۴۹ نفر ۱۶۵ نفر از شهرستان بافت، ۱۵ نفر از شهرستان ارزوئیه و ۲۹ نفر از شهرستان رابر هستند.

وی ادامه داد: ۴۴ نفر افراد از افراد مشغول به کار سنشان مربوط به زمانی است که سه شهرستان از هم جدا نشده بود و شناسنامه آنها صادره از بافت است. همچنین ۱۷ نفر از سایر مناطق استان کرمان بوده و ۲۲ نفر مشاور فنی و هشت نفر در دفتر تهران مشغول به کار هستند.

زمانیان گفت: ۱۲ نفر باقی مانده نیروهای متخصص و خاص فولاد هستند که بومی استان کرمان و منطقه بافت، رابر و ارزوئیه نیستند.

وی با بیان اینکه کارخانه فولاد بافت در سه شیفت کار می‌کند و تولیدمان یک روز هم قطع نشده به ویژه در باران‌های اخیر که در منطقه فولاد حالت سیلابی داشت، گفت: ۱۰۷ نفر در قالب خدمات پشتیبانی ستاد داریم که یک نفر خارج استان است و دو نفر از شهرستان ارزوئیه هستند و مابقی در شهرستان بافت حضور دارند و ظرفیت کارخانه در فاز یک همین تعداد است.

زمانیان با بیان اینکه یکی از بهترین محصولات آهن اسفنجی ایران مربوط به بافت است، افزود: در فاز دو هزار و ۵۰۰ نفر در طول این سه سال در قالب پیمان کاری کار می‌کنند و بعد هم در فاز دو ۷۰۰ نفر جذب فولاد می‌شوند.

وی با اشاره به به اینکه بخش خصوصی در اشتغال غیر مستقیمی که به واسطه کارخانه فولاد ایجاد شده ورود کند، بیان داشت: تعاونی مسکن و تعاونی مصرف کنندگان تشکیل داده ایم و متأسفانه سه ماه دنبال زمین می‌گردم و هنوز زمین برای این کار به کارخانه تعلق نگرفته است بنابراین کمک کنید برای ۲۵۰ نفر نیرو خانه ساخته شود.

در پایان این جلسه با اهدای لوحی از مدیر عامل شرکت احیا استیل فولاد بافت تقدیر شد.

کد خبر 4803729

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 4 =