۱۰ دستگاه اتوبوس ناوگان حمل و نقل عمومی سنندج تعمیر و بازسازی شد

سنندج - رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: ۱۰ دستگاه اتوبوس ناوگان حمل و نقل عمومی در راستای کاهش آلودگی هوا تعمیر و بازسازی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، امیر جمشیدنژاد اظار داشت: ۱۰ دستگاه اتوبوس ناوگان حمل و نقل عمومی در سنندج در راستای کاهش آلودگی هوا، افزایش بهره وری و استفاده حداکثری از امکانات موجود تعمیر و بازسازی و به چرخه حمل و نقل شهری باز گشت.

وی با بیان اینکه استفاده شهروندان از ناوگان حمل ونقل وعمومی یکی از راهکارهای در راستای کاهش ترافیک است، افزود: نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی قطعاً در ترغیب شهروندان جهت تردد در سطح شهر بسیار تاثیر گذار است.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج ادامه داد: با توجه به اینکه در حال حاضر امکان خرید اتوبوس های جدید برای این سازمان امکان پذیر نسیت بنابراین لزوم بازسازی و نوسازی ناوگان اتوبوس رانی بسیار حائز اهمیت است.

جمشید نژاد یادآور شد: در ناوگان حمل و نقل عمومی سنندج تعداد ۱۲۳ دستگاه اتوبوس شامل ۶۸ دستگاه در بخش خصوصی و ۵۵ دستگاه در بخش دولتی مشغول به فعالیت هستند.

وی از تعمیر و نوسازی ۱۰ دستگاه اتوبوس اسکانیای ناوگان حمل و نقل عمومی در سنندج خبر داد و بیان کرد: در راستای کاهش آسیب های زیست محیطی، افزایش بهره وری و استفاده حداکثری از امکانات موجود، ناوگان حمل و نقل عمومی انجام شد.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: هزینه انجام عملیات تعمیر و بازسازی از محل اعتبارات داخلی سازمان جهت فعالیت مجدد در تمامی خطوط و سرویس دهی تامین شده است.

کد خبر 4805108

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =