صدور آرای جدید کمیته استیناف فدراسیون فوتبال

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره درخواست تجدیدنظر خواهی تیم ها و بازیکنان صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، آرای جدید کمیته استیناف این فدراسیون به شرح زیر است:

* با توجه به درخواست استیناف سحر رمضانی بازیکن تیم سپاهان اصفهان، کمیته استیناف اعلام کرد با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نمایند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستندا به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره با اصلاح حکم محرومیت از 6 ماه به 6 جلسه، عینا تایید می گردد. این رای قطعی است.

 وی به دلیل توهین، فحاشی و ضرب و جرح بازیکن تیم مقابل و یکی از تماشاگران از سوی کمیته انضباطی با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم و به مدت ۶ ماه از همراهی تیم خود محروم شده بود.

* با توجه به درخواست استیناف فرشاد احمدزاده و تیم شاهین شهرداری بوشهر، کمیته استیناف اعلام کرد با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نمایند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستندا به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره ، عینا تایید می گردد. این رای قطعی است.

لازم به ذکر است، وی با حکم کمیته انضباطی به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه از همراهی تیم خود به خاطر توهین به داور محروم شده بود.

* با توجه به درخواست استیناف باشگاه پرسپولیس تهران به طرفیت از مهدی زارع نسبت به رای شماره ۶۷۶ مورخ ۲۷ آبانماه ۹۸ ، کمیته استیناف اعلام کرد با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نمایند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستندا به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره ، عینا تایید می گردد. این رای قطعی است.

گفتنی است، کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس را به دلیل پرتاب بطری آب از سوی تماشاگرانش که باعث شد تا یک دستگاه لب تاپ آسیب ببیند، باشگاه فوق را به پرداخت ۱۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی در حق زارع محکوم کرد. ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس را به دلیل تخلف تماشاگرانش به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

* پس از درخواست استیناف باشگاه تراکتور تبریز به دلیل رای کمیته انضباطی مبنی بر پرداخت ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی ناشی از تخلف تماشاگران تیم تراکتور تبریز مبنی بر پرتاب بطری و فحاشی به ناظر داوری، انداختن لیزر به چشم دروازبان در مسابقه تیم های تراکتور سازی تبریز و پارس جنوبی جم، کمیته استیناف اعلام کرد با توجه به محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نمایند، به عمل نیامده است. بر همین اساس مستندا به ماده ۱۰۶ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره ، عینا تایید می گردد. این رای قطعی است.

کد خبر 4805581

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 14 =