صالحی امیری: مصدومیت حسن یزدانی شوک بزرگی به ما وارد کرد

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: خبر مصدومیت حسن یزدانی شوک بزرگی به ما و وزارت ورزش وارد کرد که خوشبختانه هم اکنون با خیالی آسوده در انتظار بازگشت او هستیم.

به گزارش خبرگزاری مهر،  سیدرضا صالحی امیری امروز پس از انجام عمل جراحی زانوی حسن یزدانی در بیمارستان حضور یافت و از این قهرمان کشتی عیادت کرد. وی در حاشیه عیادت از یزدانی گفت: خبر مصدومیت یزدانی شوک بزرگی برای ما و وزارت ورزش بود که خوشبختانه پس از صحبت با دکتر کیهانی پزشک معالج یزدان امیدواری ما برای سلامتی این قهرمان بیشتر شد. در نتیجه از قول دکتر کیهانی خبر خوشی را برای ملت ایران نقل می کنیم که قهرمان ملی ما به زودی به تمرینات بازخواهد گشت و با جدیت برنامه های خود را با نظارت مربی و سر مربی خود آغاز خواهد کرد.

وی ادامه داد: کشتی فقط برای ما یک ورزش نیست، بحث انگیزه است. کشتی فقط رقابت نیست، هویت ایرانی است و بخشی از غرور ایرانی هاست و به همین جهت جامعه ما روی کشتی حساسیت زیادی دارد و آن را دنبال می کند. با خبری که امروز از پزشک معالج گرفتیم اتفاقات جدیدی شکل خواهد گرفت و حسن یزدانی با همان قدرت و ظرفیت به تمرینات باز خواهد گشت.

رئیس کمیته ملی المپیک در پایان با بیان اینکه انصافا دکتر خلیلیان بطور مستمر پیگیر درمان یزدانی است و  وزیر ورزش نیز با حساسیت این موضوع را دنبال می کند گفت: فکر می کنم باید این خبر خوش را به ملت بدهیم که قطعا این قهرمان ملی در آینده ای نزدیک به روی تشک باز می گردد و کام مردم را شیرین خواهد کرد.

کد خبر 4805582

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 6 =