نمایندگان فعلی به جلسات عمومی و مراسم‌های کلنگ‌زنی دعوت نمی‌شوند

خرم‌آباد- استاندار لرستان گفت: نمایندگان فعلی استان در مجلس، در دهه فجر در افتتاح پروژه‌ها و در جلسات عمومی دعوت نخواهند شد و مثل سایر کاندیداها هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی امروز دوشنبه در شورای اداری لرستان با اشاره به اینکه برگزاری درست انتخابات مجلس مدنظر است، اظهار داشت: ما برگزار کننده رقابت و مسابقه انتخابات مجلس هستیم؛ برای ما به عنوان مجموعه دولت برنده رقابت مهم نیست، هرکس را مردم انتخاب کردند خوب است.

وی با بیان اینکه به هیچ وجه حق مداخله در انتخابات به نفع و علیه هیچکس را نداریم، این فقط شامل مدیران نیست، شامل همه است، تصریح کرد: هرکسی ریالی از امکانات کشور در اختیارش هست نباید این امکان عمومی را به نفع شخص و گروهی خرج کند.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه از مواضع تهمت هم باید دوری کنیم، باید به گونه‌ای رفتار کنیم که دیگران حتی به اشتباه هم تصور اینکه از کسی حمایت می‌کنیم را نداشته باشند، افزود: حرکتی نکنید که کسی برداشت کند به نفع کسی دارید کار می‌کنید.

خادمی یادآور شد: این یک دستور اداری، نظر دولت و دستور رئیس جمهور است که به هیچ وجه حق استفاده از امکانات دولت و نظام به نفع کسی را نداریم.

وی با تاکید بر اینکه باید همه کمک کنیم به خوب برگزار شدن انتخابات، افزود: بنابراین همه امکانات باید دراختیار برگزاری مطلوب انتخابات قرار بگیرد، باید همه تسهیلات لازم را فراهم کنیم، نیروی انسانی، ساختمان، خودرو و … ادارات باید در اختیار برگزاری انتخابات قرار بگیرد.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه نمایندگان موجود هم تا روزی که نماینده هستند برای ما محترم هستند و نقش پیگیری و کمک آنها به استان برقرار است اما در جلسات عمومی، افتتاح پروژه‌ها، کلنگ زنی‌ها و … حضور آنها را نخواهیم داشت، اگر دستگاهی در این رابطه اشتباه کند قابل قبول نیست، گفت: در دهه فجر در افتتاح پروژه‌ها و در جلسات عمومی دعوت نخواهند شد و مثل سایر کاندیداها هستند؛ دیدار با کارکنان ادارات و یا بازدید و کلنگ زنی پروژه‌ها باید تعطیل شود و نمایندگان فعلی وارد این فضاها نشوند.

خادمی با بیان اینکه در چند نقطه چنین ذهنیتی هست که انتخابات در این مناطق سخت است، من چنین نظری ندارم، تصریح کرد: ممکن است افراد خاصی بخواهند قبل از انتخابات مسئله ایجاد کنند، نباید اجازه دهیم چنین اتفاقی بیفتد. برخی نفعشان در این است که بگویند همه چیز دچار مشکل شده و انتخابات مسئله خواهد داشت.

کد خبر 4805820

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 1 =