اعلام زمان‌بندی پرداخت سود مجمع سال ۹۸ موسسه شاهد

جدول زمان‌بندی ثبت‌نام و پرداخت سود مجمع عمومی سال ۱۳۹۸ توسط موسسه اندوخته شاهد منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس این جدول اعضای موسسه اندوخته شاهد می‌توانند در بازه‌های زمانی مشخص‌شده و با مراجعه به سایت شرکت ذخیره شاهد (بخش پورتال اعضا)، قسمت پرداخت نسبت به ثبت درخواست مطالبات خود اقدام کنند.

همان‌گونه که قبلاً نیز اعلام شد، سود تقسیم‌شده به ازای هر واحد سهمی که هر یک از اعضای محترم در تاریخ ۲۱ مهر ۱۳۹۸ داشته‌اند، معادل مبلغ ۹۰ ریال است که اعضا می‌توانند از طریق سایت شرکت ذخیره شاهد (بخش پورتال اعضا) از میزان مجموع مطالبات خود باخبر شوند. ضمن اینکه این شرکت با توجه به مناسب بودن واحد سهمی برای خرید به اعضا پیشنهاد کرده است با انتخاب گزینه تبدیل مطالبات به واحد سهمی نسبت به افزایش میزان سرمایه‌گذاری اقدام نمایند.

بر این اساس اعضایی که دارای تعداد واحد سهمی از ۱ تا ۱۱ هزار سهم هستند می‌توانند در فاصله زمانی ۱۰ الی ۲۰ دی‌ماه نسبت به ثبت درخواست سود خود اقدام کنند تا سود خود را در تاریخ ۷ بهمن‌ماه دریافت کنند.

اعضای دارای تعداد واحد سهمی از ۱۱ هزارتا ۳۰ هزار سهم نیز می‌توانند در فاصله زمانی ۲۱ الی ۳۰ دی‌ماه ۹۸ نسبت به ثبت درخواست سود خود اقدام کنند تا سود خود را در تاریخ ۵ اسفند ۹۸ دریافت کنند.

همچنین اعضای دارای ۳۰ تا ۴۸ هزار سهم از ۱ الی ۱۰ بهمن‌ماه و اعضای دارای ۴۸ تا ۸۲ هزار سهم از ۱۱ الی ۲۰ بهمن‌ ۹۸ می‌توانند نسبت به ثبت درخواست‌های خود اقدام کنند تا سود خود را به ترتیب در تاریخ‌های ۲۶ اسفند ۹۸ و اول اردیبهشت‌ ۹۹ دریافت کنند، همچنین اعضای دارای ۸۲ هزار سهم به بالا نیز از تاریخ ۲۱ الی ۳۰ بهمن‌ماه ۹۸ می‌توانند نسبت به ثبت درخواست‌های خود اقدام کرده و سود خود را در تاریخ ۲۲ اردیبهشت‌ ۹۹ دریافت کنند.

اعضایی که پرونده آنها به هر دلیلی مسدود است و وراث اعضایی که فوت کرده‌اند، قیم اعضایی که به سن قانونی نرسیده‌اند و یا به هر دلیل حق تصرف در اموال آنان به قیم سپرده‌شده، اعضایی که شماره‌حساب بانکی آنها دچار اشکال است و یا فاقد شماره‌حساب هستند و اعضایی که کد ملی آنها در سیستم جامع این شرکت ثبت‌نشده باید با در دست داشتن مدارک هویتی جهت رفع مشکل خود به رابطان و نمایندگان شرکت ذخیره شاهد مستقر در دفاتر ادارات یا ادارات کل بنیاد شهید و امور ایثارگران محل سکونت خود مراجعه کنند.

کد خبر 4806750

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 6 =