فتنه‌گران سر در آبشخور دشمنان دارند

شاهرود - امام‌جمعه رویان بابیان اینکه مخالفت با انقلاب و نظام اسلامی هدف فتنه‌گران است، گفت: فتنه‌گران محکوم به شکست هستند چراکه سر در آبشخور دشمنان دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عباس معصومی در خطبه‌های اولین نماز جمعه دی‌ماه ۹۸ رویان به میزبانی مسجد جامع ضمن بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی چهار دهه است که دست به فتنه‌انگیزی می‌زنند، بیان کرد: باید هوشیار و مراقب فتنه‌های دشمنان بود.

وی بابیان اینکه مخالفت با انقلاب و نظام اسلامی هدف فتنه‌گران است، افزود: فتنه ۸۸ سه لایه اصلی داشت، نخست موضوع تقلب در انتخابات و ابطال آن بود که عوامل پشت‌صحنه آن خارجی‌ها و عمال آن‌ها، مخالفان داخلی نظام با تحریک و پشتیبانی خارجی‌ها و افرادی بود که توهم توطئه تقلب باورشان شده بود، اما مردم ما هوشیارانه در برابر آن‌ها ایستادند.

امام‌جمعه رویان بیان کرد: لایه دوم فتنه ۸۸ درواقع ساختارشکنی و حریم‌شکنی باهدف براندازی انقلاب و نظام بود که عوامل پشت‌صحنه آن دشمنان داخلی و خارجی نظام بودند و اینجا فریب‌خوردگانی که توهم تقلب باورشان شده بود خط و مشی‌شان را از آنان جدا کردند.

معصومی درباره سومین لایه فتنه ۸۸ توضیح داد: سومین موضوع در آن رویداد مخالفت با نظام اسلامی باهدف ساختارشکنی از دین و مقدسات و به چالش کشیدن اصل دین اسلام با صحنه‌گردانی شیطان بزرگ یعنی آمریکا بود که حضور پرشور مردم در ۹ دی تمام معادلات آن‌ها را برهم زد.

وی در دومین بخش سخنان خود درباره انتخابات نیز، توضیح داد: انتخابات بارزترین وجه دموکراسی و مردم‌سالاری دینی است.

امام‌جمعه رویان بیان کرد: رهبران الهی با تشکیل جامعه به دنبال حاکمیت دینی بودند و این مهم میسر نخواهد شد جز با انقلاب توسط مردم برای رفع موانع حاکمیت دین لذا حاکمیت دینی که هدف انبیا و زمینه‌ساز ظهور ولی‌عصر (عج) است باید دارای ویژگی‌هایی باشد که یکی از آن‌ها تغییر حاکمیت غیر الهی به حاکمیت دینی و الهی و دیگری پذیرش نظام اسلامی و دینی از جانب مردم است.

کد خبر 4808602

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 5 =