حماسه ۹ دی مشتی محکمی بر دهان یاوه‌گویان فتنه گر بود

بویین میاندشت- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بویین‌ میاندشت گفت: حماسه ۹ دی مشتی محکمی بر دهان یاوه گویان فتنه گر که امیدوار به براندازی نظام بودند، فرود آورد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رحمانی پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با گرامیداشت فرارسیدن حماسه ۹ دی و دهه بصیرت و حماسه تاریخی و ماندگار ملت ایران، اظهار داشت: اگر حماسه ۹ دی را یک نعمت، هدیه و چراغ روشن و حتی معجزه برای عبور نظام و انقلاب از غبار به وجود آمده از تکاپوهای دشمنان در صراحت گفتمان انقلاب بدانیم، گزافه نیست.

وی افزود: این حماسه راستی آزمایی انقلاب اسلامی را در مواجهه با دنیای اطراف در برخورداری از روحیه حاکمیت اسلامی به مراتب سالم‌تر از نمونه‌های غربی ثابت کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بویین میاندشت گفت: ۹ دی زاییده الهامات و آموزه‌های اسلام ناب محمدی بود که در یک پیچ تاریخی و حساس که فتنه گران و دشمنان انقلاب از تیرماه تا دی ماه ۸۸ دست به تحرکات شنیع علیه انقلاب اسلامی می‌زدند شکل گرفت.

وی افزود: نتیجه توهین به مقدسات و باورهای مردم به ویژه محرم و عاشورا که گفتمانش تلفیق اُسوه گیری و الگو برداری مردم در عرصه‌های مختلف زندگی است در ایجاد ۹ دی نقش ارزنده داشت و توانست مشتی محکمی بر دهان یاوه‌گویان فتنه‌گر که امیدوار به براندازی نظام بودند، فرود آورد.

مقدسات دینی و ارزش‌های نظام خط قرمز انقلاب است

رحمانی با بیان اینکه حماسه ۹ دی بساط فتنه‌گران را جمع کرد، گفت: خط قرمز در همه جوامع بشری چه در زندگی فردی و اجتماعی حاکم است و هر جامعه‌ای برای بقا و تکامل و پیشرفت خود طبیعتاً به یک چارچوب دارای اصول و آموزه‌ها با محورهای اخلاقی، دینی، سیاسی پیشرو نیاز دارد بنابراین هیچ جامعه‌ای بر نمی‌تابد که کسی این چارچوب و ساختارش را درهم بشکند.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران هم از این قاعده مستثنا نیست و دارای چارچوبی اسلامی بر محوریت ولایت فقیه و یک افق ترسیم شده از سوی سکاندار این نظام است و در حال حرکت و پیشروی است و در این مسیر اگر فتنه‌ای، شیطنتی و یا هرگونه تقدس زدایی از باورهای نظام از هرکسی سر بزند به مثابه شکستن خط قرمز نظام بوده و با پاسخ محکمی مواجه می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بویین میاندشت گفت: زمانی که ورود فتنه‌گران به خط قرمز نظام که همان توهین به مقدسات و باورهای نظام است، همراه شد با واکنش مردم رو به رو و به حماسه ۹ دی تبدیل شد.

وی افزود: سرانجام برخی افراد نیز که در بحبوحه‌های شلوغی این فتنه دچار سردرگمی شده بودند آگاهانه از ادامه دادن مسیر با فتنه گران خودداری کردند و فتنه گران داخلی و خارجی که از نظر مسائل سیاسی اخلاقی معلوم الحال بودند در صحنه رویارویی ماندند و با خلق حماسه ۹ دی از صحنه انقلاب محو شدند.

پیروز حماسه ۹ دی مردم بصیر و ولایتمدار ایران بودند

رحمانی تصریح کرد: پیروز حماسه ۹ دی مردم بصیر و ولایتمدار ایران بودند که با درک و شعور بالای سیاسی و دینی و با عملی به هنگام توانستند بساط فتنه گران را برچینند.

وی گفت: ضرر اصلی فتنه ۸۸ به دشمنان نظام وارد شد و کارایی این ضربه زمانی زیباتر شد که فتنه گران به همراهی اپوزیسیون از هیچ تلاشی در منفی جلوه دادن چهره حاکمیت اسلامی دریغ نمی‌کردند و در گستره شدن آشوب‌ها دست به توهین به مقدسات زدند و این دستاویزی به مقدسات به قیمت نابودی و رسوایی و تنها شدن فتنه گران در عرصه فتنه گری و آشوب‌های خیابانی منجر شد.

وی خاطرنشان کرد: ۹ دی برآمده از باورهای دینی و بصیرتی ملتی بود که در ایام خاص سال که برای آن‌ها با برکت محسوب می‌شد اتفاق افتاد و همین سرسپردگی مردم به محرم و عاشورا آن‌ها را پای کار انقلاب و نظام نگهداشته است.

کد خبر 4809231

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 7 =