اشتباهات خواص جامعه را ضعیف می کند

بیرجند-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بابیان اینکه اشتباهات خواص جامعه را ضعیف می کند،گفت:اگر مردم را به اشتباه نیندازیم و تبیین‌ها درست و خدمات رسانی‌ صادقانه باشد مردم پای همه چیز هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح شنبه در دیدار با دست‌اندرکاران ستاد بزرگداشت نهم دی اظهار داشت: جامعه همانند پیکره یک انسان است که هر فردی یک قسمت آن را تشکیل می‌دهند.

وی بیان کرد: دهان، بینی، گوش و چشم جز خواص بدن و خدمت رسان به آن هستند که رشد بدن و سلامت روح به سلامت این خواص بستگی دارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه همواره بهداشت بهتر از درمان است، عنوان داشت: نابودی میکروب‌ها ممکن نیست اما یکی از راه‌های پیشگیری این است از طریق این خواص تا جای ممکن سلامت رعایت شود.

عبادی با بیان اینکه انسان با حفظ این سلامت، رشد و تقویت بدن و روح خود از بیماری‌ها پیشگیری می‌کند، افزود: میکروب و ویروس همه جا هستند اما در برخی افراد اثر فوری می‌گذارد و در برخی اینگونه نیست که این بستگی به قوت و ضعف بدنی هر فردی دارد.

وی ادامه داد: اگر بدنی را سالم نگه داریم خود بدن میکروب را دفع می‌کند اما اگر بدن ضعیف شد با کوچک‌ترین رخنه‌ای که میکروب پیدا کند انسان مریض می‌شود.

خواص جامعه را مناسب تغذیه کنند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه جامعه نیز از طریق خواص تغذیه می‌شود، بیان داشت: اگر خواص سلامت امور را رعایت کنند و جامعه تقویت شود هیچ وقت به هیچ دشمنی اجازه نمی‌دهند که به آنها نگاه کند.

عبادی اضافه کرد: همواره در طول تاریخ راه‌های نفوذ به گونه‌ای است که از طریق خواص به جامعه آسیب می‌رسد و برای این آسیب باید هزینه‌های زیاد پرداخت شود.

وی با تأکید بر اینکه جامعه یک پیکره است و اولاً خواص باید توجه کنند که جامعه را مریض نکنند، عنوان داشت: خواص باید درست بگویند و درست عمل کنند چراکه اشتباهات خواص جامعه را ضعیف می‌کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دشمن را نمی‌شود از بین برد چراکه دشمن همواره بوده، هست و خواهد بود، افزود: اگر آنقدر قوی بشوید که دشمن نتواند در شما نفوذ کند آنها دشمن نیز از بین می‌رود.

عبادی با بیان اینکه راه اینکه دشمن سر جای خود بنشیند و به شما تعرض نکند قوت و قدرت است، بیان کرد: اما شرط این است که خواص جامعه را مناسب تغذیه کنند.

وی با تأکید بر اینکه مردم صاحب این انقلاب هستند، گفت: اگر مردم را قوی نگه داریم و آنها را تغذیه درست فکری، روانی، تبلیغاتی و خدمات رسانی کنیم این مردم پاسخگوی همه چیز هستند.

تبیین را در همه شعارها و از همه تریبون‌ها بیان کنید

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه جایی که مردم به شبه می‌افتند بخاطر این است که برخی از خواص کارهایی می‌کنند که برای آنها شبه می‌شود، افزود: اگر مسئولان طبق قانون اسلامی در پیروی از رهبر یک حرف را بزنند نه مردم ضعفی دارند و نه دشمن جرأت می‌کند به آنها تعرض کند.

عبادی با اشاره به اینکه فتنه ۹ دی متأسفانه به وسیله برخی خواص حاصل شد و حدود هشت ماه طول کشید، بیان داشت: هشت ماه طول کشید که فتنه گران از مردم جدا شوند اما در فتنه سال ۹۶ این زمان به هشت روز تبدیل شد.

وی ادامه داد: فتنه اخیر امسال نیز فتنه خطرناک و بزرگی بود و طرحی که روی آن کار کرده بودند فوق تصور ما بود اما مردم ظرف دو روز فتنه را تشخیص دادند و مواضع خود را محکم اعلام کردند که کار آنها به رسوایی کشید.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تأکید کرد: اگر مردم را به اشتباه نیندازیم و اگر تبیین‌ها درست، تغذیه‌ها صحیح و خدمات رسانی‌ها صادقانه باشد مردم پای همه چیز هستند.

عبادی گفت: تبیین را در همه شعارها و از همه تریبون‌ها بیان کنید چراکه مردم نیاز دارند و باید با استفاده از شعارها، دیوار نویسی و تریبون‌های خود مردم را کمک کنید.

وی ادامه داد: این در حالی است که ما از نظر بین‌الملل در بهترین شرایط هستیم و دشمنان سنگر به سنگر در حال شکست هستند اما درست تبیین نشده است.

کد خبر 4809245

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 3 =