لزوم فراهم سازی شرایط برای توسعه حوزه دانش بنیان استان مرکزی

اراک- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی بر لزوم فراهم سازی شرایط برای توسعه حوزه دانش بنیان این استان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید فرخی پیش از ظهر شنبه در جلسه کار گروه نوآوری، فناوری و اقتصاد دانش بنیان استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: عملکرد پارک علم و فناوری استان مرکزی برای ما مهم است چرا که آینده استان مرکزی به فعالیت‌های برنامه‌های پارک و علم و فناوری استان مرکزی بستگی دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی ادامه داد: هر اندازه بتوان شرایط پارک علم و فناوری استان مرکزی را به شرایط ایده آل خود نزدیک تر ساخت، می‌توان به آینده استان مرکزی نیز در حوزه دانش و فناوری امیدوار بود.

فرخی خاطر نشان کرد: شرایط اقتصادی کل جهان حرکت به سمت اقتصاد مبتنی بر دانش و دانایی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی عنوان کرد: در ارتباط با بانک اقتصاد دیجیتال نیز اتفاق مهمی روی داد که به طور مجزا نیز پیگیری می‌شد، این محدودیت‌ها همگان را به این مهم واداشت که از ظرفیت‌های موجود در این شرایط باید استفاده کرد.

وی گفت: اگر بتوان شرایط را در پارک علم و فناوری استان برای مسئولین مربوطه به گونه‌ای فراهم ساخت که کار خود را به پیش ببرند، می‌توان گفت اقدام مناسبی در این حوزه انجام شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی اظهار داشت: شرایط استان مرکزی در ابتدای سال جاری نسبت به سال گذشته مناسب‌تر است و تا دستیابی به فاصله نسبتاً خوب فاصله چندانی نداریم بنابراین به چند پیگیری جدی نیازمند است.

کد خبر 4816139

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =