طوفان خشم ملت ایران زنگ خطری برای رئیس جمهور تروریست آمریکاست

اصفهان - دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب گفت:طوفان خشم و کینه مردم ایران و منطقه و عراق زنگ خطر را برای رئیس جمهور تروریست و نیروهای نظامی جنایتکار آمریکا به صدا درآورده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی، بعدازظهر شنبه در مراسم تجدید بیعت مردم نصف‌جهان با سردار سپهبد شهید قاسمی سلیمانی در میدان امام اصفهان اظهار داشت: سلام بر شما که امروز به این میدان آمدید تا از مجاهدت‌ها و شهادت در راه خدای سردار بزرگ سپاه اسلام، سردار بین المللی مقاومت سپهبد شهید حاج سلیمانی قدردانی کنید.

وی افزود: مردم اصفهان همیشه قدرشناس و زمان شناس بوده اند و میدان تاریخی امام همواره در تاریخ پرماجرای ۴۰ ساله انقلاب شاهد اجتماعات چند صدهزار نفری مردم دلیر و دلاور اصفهان بوده است.

دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب تاکید کرد: این تجمع عظیم و عاشقانه در حافظه تاریخی ایران، جهان و منطقه فراموش نخواهد شد، شما در این هوای بارانی نشان دادید که در زیر باران و برف و حتی انبوهی از غم و عزا و مصیبت به میدان می آیید تا از مسیر جهاد، شهادت و مقاومت اسلامی و از امنیت کشورتان و منطقه دفاع کنید.

وی افزود: طوفان خشم و کینه مردم ایران و منطقه و عراق زنگ خطر را برای رئیس جمهور تروریست و نیروهای نظامی جنایتکار آمریکا به صدا درآوده است و با شهادت سردار سلمانی و سردار اسلام ابومهدی المهندس فرمانده نیروهای مردمی حشد الشعبی، هزاران جوان ایرانی، عراقی و لبنانی و سوری ویمنی ادامه دهنده مسیر مقاومت خواهند بود.

فهم و اندیشه سیاسی والای سردار سلیمانی در ارتباط با امنیت منطقه‌ای

سردار رحیم صفوی در ادامه به ویژگی‌های شهید سپهبد قاسم سلیمانی پرداخت و بیان داشت: سردار سلیمانی در ارتباط با امنیت منطقه ای و سیاسی از سطح بالایی از فهم و اندیشه سیاسی برخوردار بود.

وی با بیان اینکه ایشان از ن ظر اخلاقی و رفتار ی انسان ی خاکی و بسیار مهربان و با بصیرتی بود، بیان داشت: زمانی که نام حضرت زهرای مرضیه بر زبانی می آمد سردار سلیمانی بی اختیار اشک می‌ریخت.

سردار سلیمانی به واقع اخلاق و رفتار محمدی داشت

دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب با تاکید بر اینکه سردار سلیمانی به واقع اخلاق و رفتار محمدی داشت، گفت: وی از ابتدای جنگ مسیری را آغاز کرد که تا پایان عمر آن را ادامه داد و از زمانی که به عنوان فرمانده قدس سپاه انتخاب شد تا زمان شهادت نقش تعیین کننده در اجرای تدابیر مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ایران داشت.

وی با اشاره به اینکه سردار دلها به دعوت دولت های سوریه و عراق هزاران نفر از مردم این کشور ها را آموزش نظامی داد و تفکر بسیجی را در این مناطق بنیان نهاد، ابراز داشت: این گونه بود که زمانی که ارتش سوریه پس از هفت سال جنگ خسته از این نبرد پیاپی شده بودند نیروهای مردمی به کمک ارتش روسیه رفتند و بساط داعش از این کشور برچیده شد.

رحیم صفوی تصریح کرد: داعشی ها به خیال خام خود امیری برای کل ایران به نام امیر خلافت خراسان تعیین کرده و به قدری احمق بودند که تصور می کردند می توانند ضربه ای به ایران بزنند اما شهدای مدافع حرم که از اصفهان نیز کم در میان آنها نداشته ایم خیال پوچ آنها را در هم شکستند.

حضور و مجاهدت های ۴۰ ساله سردار سلیمانی در جبهه جنگ حق علیه باطل

وی با اشاره به حضور و مجاهدت های ۴۰ ساله سردار سلیمانی در جبهه جنگ حق علیه باطل تاکید کرد: بسیاری از ما پس جنگ به خانه برگشته یا در ستادهای فرماندهی مشغول فعالیت شدیم اما سردار دلها پس از جنگ تحمیلی نیز بهشکل دایم در میدان های مبارزه و جنگ با دشمنان دین در لبنان سوریه و عراق حضور داشت، پس از جنگ نیز استراحت نکرد و سرانجام پاداش ۴۰ سال مجاهدت در راه خدا را گرفت.

دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب با احمقانه خواندن اقدام آمریکا گفت: ما از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون چنین رئیس جمهور خبیث بی عقل و ناپاک و شروری در تاریخ آمریکا نمی‌شناسیم.

وی اضافه کرد: منطق احمقانه رئیس جمهور احمق آمریکا این است که سردار سلیمانی می‌خواست به کمک ارتش حشد الشعبی اقداماتی علیه آمریکا انجام دهد و اینکه ایران امور منطقه در عراق و افغانستان و سوریه دخالت می کند.

دخالت آمریکا در منطقه خاورمیانه واضح و مبرهن است

رحیم صفوی با اشاره به اینکه در چشم افراد با بصیرت دنیا مشخص است که چه کسی در کار منطقه خاورمیانه در حال دخالت است، تاکید کرد: آمریکا در ۲۰ سال گذشته لشکرکشی‌های متعددی به ایران داشته است، از سال ۲۰۰۱ کشور ملت مظلوم افغانستان را اشغال و هر روز آنها را می کشند و از سال ۲۰۰۳ نیز با حمله به عراق چند صد هزار عراقی را به خاک خون کشیدند.

وی تصریح کرد: خود ترامپ در نطق انتخاباتی خود به هیلاری گفت که شما داعش را ایجاد کردند و هفت تریلیون دلار از سرمایه کشور آمریکا و جان سربازان وطن را فدای جنگ در خاورمیانه کردید.

دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب ابراز داشت: واضح است که آمریکا در عراق، سوریه و یمن تاکنون ۹ میلیون نفر را قتل عام و هزاران نفر را آواره کرده است و رژیم سعودی نیز زیر چتر آمریکایی‌ها مردم یمن را قتل عام می کند.

وی تاکید کرد: این در حالی است که نیروهای مسلح ایران بنا به درخواست رسمی دولت‌های مختلف های منطقه برای کمک به نجات ملتها و امنیت منطقه دمار از روزگار داعشی ها درآورده است، اکنون چه کسی تروریست تر از شماست و چه کسی در امور کشورهای منطقه خالت می کند.

اقدام تروریستی آمریکا بزرگ ترین سند جنایت آمریکا پس از کودتای ۲۸ مرداد است

رحیم صفوی با تسلیت شهادت ۱۰ شهید ترور دیروز تاکید کرد: این اقدام تروریستی آمریکا بزرگ ترین سند جنایت آمریکا پس از کودتای ۲۸ مرداد است و این ننگ ابدی در تاریخ جنایتهای جهان باقی می ماند.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران انتقام خون فرماندهانش را می گیرد، گفت: خون پاک سردار سلیمانی جبهه مقامت اسلامی را به جوش خواهد آورد و همان گونه که ملت شجاع افغانستان ارتش سرخ شوری را پس از ۱۰ سال همچون علف هرزی از افغانستان ریشه کن کردند آمریکایی ها به همان سرنوشت محتوم و محکوم هستند و یقین بدانید که با شکستی مفتضحانه از منطقه فرار خواهد کرد.

دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: تجربه تاریخی ملت شجاع عراق آن است که همان گونه که نیروی انگلیسی را مجاهدان، علما و مرجعیت عراق از این کشور بیرون کردند هم اکنون هم خون پاک سردار سلیمانی و شهدای حشد الشعبی اجازه نمی دهد آمریکایی ها در عراق باقی بماند و عشایر، مردم و مرجعیت، نیروی نظامی و دولت عراق آمریکایی ها را از عراق بیرون می کنند.

روزها وشبهای سختی در انتظار آمریکاست

وی تصریح کرد: آمریکایی ها، صهیونیست ها سعودی ها خوش حال نباشند چراکه روزها وشبهای سختی در انتظار آنهاست و بدانند که خشم طوفان ملت ایران اساس و بنیان آنها را از هم خواهد پاشید.

سردار رحیم صفوی تاکید کرد: آمریکا در قلب آسیا ماندگاری ندارد بلکه این ایران است که در این منطقه امنیت، قدرت و صلابت دارد، یقین داریم که آمریکایی ها مذبوحانه، با ذلت و شکست و فضاحت غرب آسیا را ترک خواهند کرد.

کد خبر 4816177

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =