در خواست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل از وزیر علوم

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در نامه هایی جداگانه به وزرای علوم و بهداشت خواستار تعطیلی دانشگاه‌های خراسان، تهران و کرمان برای حضور دانشجویان در مراسم تشییع سردار سلیمانی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور در نامه هایی جداگانه به منصور غلامی، وزیر علوم تحقیقات و فناوری، و دکتر نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی خواستار تعطیل اعلام کردن دانشگاه های استان های خراسان رضوی، تهران، کرمان و استان های همجوار جهت حضور دانشجویان در مراسم تشیع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شدند که نامه های مذکور به شرح زیر است.

نظر به برگزاری مراسم بزرگداشت و تشییع پیکر مطهر شهید عزیز ملت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی خبری از سوی معاونت آموزشی وزارتخانه متبوع شما مبنی‌بر واگذاری تصمیم تعطیلی دانشگاه‌ها در استان‌های خراسان‌رضوی، تهران، کرمان و استان‌های همجوار آنها به معاونت های آموزشی دانشگاه‌ها منتشر شد.

با توجه به اهمیت شان و منزلت شهید گرانقدرمان و همچنین دل‌بستگی کم‌نظیر دانشجویان این سرزمین به سردار قلب‌ها، مطلوب است تصمیم شما هر چه سریع‌تر و صریح‌تر به تعطیل‌شدن دانشگاه‌های مزبور، ابلاغ و رسانه‌ای گردد.

باشد که شما و دیگر مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی برای خدمت در جهت منافع و مصالح ملی مورد توجه ویژه و شفاعت آن شهید قرار گیرید.
و من الله التوفیق

رونوشت به: دکتر علی خاکی صدیق معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

جناب آقای دکتر نمکی
وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
باسلام و اهدای تحیات

همان‌گونه که همچون ملت بزرگوار ایران مستحضرید مراسم بزرگداشت و تشییع پیکر مطهر شهید عزیز ملت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در روزهای آتی در کشور برگزار می‌گردد.

با توجه به استعفای آقای دکتر لاریجانی معاونت آموزشی وزارت متبوعه در روز جاری و با توجه به شان و منزلت بسیار بالای شهید گرانقدرمان، همچنین دل‌بستگی کم‌نظیر دانشجویان این سرزمین به سردار قلب‌ها، مطلوب‌ست هر چه سریع‌تر شخصا تصمیم بر تعطیل‌شدن دانشگاه‌های استان‌های خراسان‌رضوی، تهران، کرمان و استانهای همجوارشان گرفته و آن را ابلاغ و رسانه‌ای فرمایید.

باشد که شما و دیگر مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی برای خدمت در جهت منافع و مصالح ملی مورد توجه ویژه و شفاعت آن شهید قرار گیرید.
و من الله التوفیق

کد خبر 4816230

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 1 =