دانشجویان شریف پویش «حضور افتخاری در قدس سپاه» به راه انداختند

دانشجویان دانشگاه شریف به طور خودجوش پویشی جهت حضور افتخاری در نیروی قدس سپاه پاسداران به راه انداختند.

به گزارش خبرنگار مهر، بسیج دانشگاه شریف در بیانیه ای که دقایقی پیش منتشر کرد خواستار اقدامی هرچه سریعتر در برخورد با تجاوز کاران در تمام عرصه ها شدند.

در بخشهایی از این بیانیه آمده است؛ «ما دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف داغی عظیم بر قلوب خود احساس می کنیم که از هر یک از ما قاسم سلیمانی ساخته و شوق مقابله با استکبار و ظالمین مخصوصا آمریکا را از هر وقتی در دل ما زنده تر کرده است.

بدین منظور دانشجویان دانشگاه به طور خودجوش پویشی جهت حضور افتخاری در نیروی قدس سپاه پاسداران راه انداخته اند. ما پس از این تجمع تا دستور رهبر معظم انقلاب جهت اعزام برای مبارزه یا هر دستور دیگری در فرودگاه مهرآباد تحصن خواهیم کرد. این اتفاق نقطه عطفی است تا بار دیگر مستضعفان جهان، دوستان و دشمنان خود را بهتر بشناسند و در راه مبارزه با کفر و استکبار جهانی تجدید قوا کنند.

روسیاهی این حادثه به چهره کسانی می ماند که سالهاست سردمدار گفتمان گفتگو با گرگها و ایادی کفر و استکبار هستند و از هر فرصتی برای بزک کردن چهره آنان استفاده میکردند و با انفعال خود در دیپلماسی منطقه و بین الملل جرئت همچین جنایت اسفناکی را به آنان دادند. و اکنون نیز در تلاشند که این  جنایت را که برآمده از خوی استکباری رژیم ایالت متحده آمریکاست به فردی نسبت دهند که تنها مجری جنایات این چنینی است و باطن رژیم ایالت متحده آمریکا را با ظاهر کریه خویش هرچه بهتر نمایان میکند.

در بخشی دیگر از این بیانیه دانشجویان خواستار خروج از تمام معاهداتی شدند که یک طرف آن آمریکاست.

در ادامه این بیانیه آمده است: پیگیری حقوقی این فاجعه در محافل بین المللی اولین گام آن است. همچنین باید تمام اقدام های لازم برای اخراج کامل و فوری آمریکا از منطقه صورت گیرد. چرا که وجود این رژیم در هرجا مسبب گسترش تروریسم و خشونت و جلوگیری از پیشرفت و وحدت ملت ها است. و اجازه به ادامه حضورش تایید این فاجعه و اعلام آمادگی جهت پذیرش فجایع بعدیست.»

کد خبر 4816288

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 5 =