«سردار سلیمانی» نقشه های آمریکا را در خاورمیانه خنثی کرد

ساری - معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: وجود سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران باعث شد تا تمام برنامه‌های آمریکا در منطقه حساس جهان در خاورمیانه خنثی شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین حسن نژاد در آئین گرامی داشت یاد و خاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی در ساری برگزار شد گفت: اگر وجود سردار سلیمانی برای آمریکا به دلیل نقشش در برهم زدن نقشه‌های این کشور در خاورمیانه غیر قابل تحمل بود، پس از شهادت ایشان به دلیل حضور قوی‌تر نیروهای مقاومت و همراهی آنها از سوی آزادی خواهان منطقه غیر قابل تحمل تر می‌شود.

وی اضافه کرد: همه کسانی که به عظمت ملت و کشورشان در منطقه فکر می‌کنند و خود را در شمار نیروهای محور مقاومت می‌دانند به طور یقین انتقام سختی را از آمریکا بابت شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس خواهند گرفت و محور مقاومت بیش از گذشته در منطقه تقویت خواهد شد.

فرصت طلایی برای محور مقاومت

معاون استاندار مازندران گفت: حضور مردم در خیابان‌ها پس از انتشار خبر شهادت سردار قاسم سلیمانی در ایران نشان داد که مردم همواره کسانی که پشتیبان اسلام و نظام باشند را عزیز می‌شمارند و حمایت خواهند کرد.

حسن نژاد افزود: این حضور مردم در خیابان‌ها و پس از آن شرکت در نماز جمعه در طول سال‌های اخیر کم سابقه بود و عاشورای دیگری را در سطح کشور و منطقه ایجاد کرد و حمایت آحاد مردم از محور مقاومت فرصت طلایی را در اختیار این نیروها برای حضور مقتدرتر در منطقه فراهم آورد.

وی اضافه کرد: همچنین به آمریکای جنایتکار و استکبار جهانی نیز نشان داده که حضور ایران در منطقه برای برقراری ثبات و امنیت تأثیر گذار خواهد بود و نمی‌توانند بدون حضور جمهوری اسلامی ایران و محور مقاومت در منطقه امنیت داشته باشند.

برهم زدن نقشه آمریکا در منطقه

رئیس ستاد انتخابات مازندران گفت: خشم آمریکا از سردار قاسم سلیمانی و ترور سردار دل‌ها، ناشی از برآب شدن نقشه این کشور در خاورمیانه از سوی این شهید سرافراز ایران اسلامی و هم رزمانش در قالب محور مقاومت بود.

حسن نژاد افزود: خاورمیانه منطقه حساس در جهان محسوب می‌شود و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا به دنبال پیاده کردن نقشه‌های خود برای تسلط بیشتر در این منطقه بود، وجود سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران باعث شد تا تمام برنامه‌های آمریکا در این منطقه حساس جهان خنثی شود.

وی تشکیل امپراطوری داعش را در منطقه از برنامه‌های مهم آمریکا در منطقه بیان کرد که با حضور سردار سلیمانی و همراهی مردم و نیروهای محور مقاومت این امپراطوری نابود شد و آمریکا در رسیدن به اهدافش ناکام ماند.

وی خاطرنشان کرد: در حالی آمریکاییان فکر می‌کنند که با شهادت سردار سلیمانی می‌توانند به بخشی از اهداف و برنامه‌های خود در منطقه خاورمیانه دست پیدا کنند که ما در ایران نیروهایی زیادی همانند این سردار بزرگ اسلام و انقلاب داریم که با پرورش در دامن مکتب اسلام، بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌توانند راه این شهید را ادامه دهند.

حسن نژاد اظهار داشت: اگرچه فقدان سردار قاسم سلیمانی برای دوستداران و علاقه مندان سردار دل‌ها به دلیل ویژگی شخصیتی و رفتاری، سخت و جانکاه است، توانایی نظام و انقلاب اسلامی ایران برای زایش نیروهای همانند ایشان، تحمل این فقدان را برای مردم و نظام کمتر کرد.

کد خبر 4816587

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 6 =