اصلاح ساختار اولویت امروز شهر نیست/باید برای شهربیشتر وقت بگذاریم

یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: اصلاح ساختار در شهرداری درست و اصولی است اما اولویت امروز شهر تهران نیست و تنها از هم پاشیدگی آن برای این دوره از مدیریت شهری باقی می ماند.

به گزارش خبرنگار مهر، یک فوریت اصلاح ساختار سازمانی شهرداری تهران در جلسه علنی روز یکشنبه شورای اسلامی شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت.

حامد مظاهریان معاون شهردار تهران در خصوص لزوم یک فوریت این لایحه گفت: به دلیل مدت زمان محدودی که داریم بر لزوم رسیدگی به ساختار اداری شهرداری تهران درخواست می‌کنم به صورت یک فوریت این لایحه بررسی شود.

احمد مسجد جامعی در مخالفت با فوریت بررسی این لایحه گفت: تغییر ساختار یک موضوع جدی و درست در شهرداری تهران است. حدود ۱۰ سال پیش بررسی‌های مفصلی در خصوص اصلاح ساختار در شهرداری انجام شد و بیش از ۳۰ جلد کتاب نتیجه این بررسی‌ها بود.

مسجد جامعی اضافه کرد: در مدت زمانی که تا پایان عمر این مدیریت شهری باقی مانده، به نظر نمی‌آید اصلاح ساختار و تغییر تشکیلات شهرداری اولویت شهر باشد.

وی تصریح کرد: قطعاً اصلاح تشکیلات به این دوره نمی‌رسد و تنها از هم پاشیدگی و تزلزل آن برای ما باقی می‌ماند. در زمانی که ما بیشتر از همیشه نیاز داریم فعالیت کرده و تصمیماتی که در این مدت گرفته ایم را عمل کنیم.

عضو شورای شهر تهران تأکید کرد: در این مدت شورا بیش از آنکه به شورا توجه کند به مسائل شهرداری توجه کرده و بیش از آنکه برای شهر وقت بگذارد، برای شهرداری وقت می‌گذارد. ما نباید درگیر مسائلی شویم که زمان فعالیت برای شهر را از دست بدهیم. بنابراین درخواست می‌کنم این موضوع مطابق روال خود پیش رود.

کد خبر 4817064

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 3 =