خون شهید سردار سلیمانی به وحدت امت اسلامی انجامید

شهرضا - فرمانده مجتمع دانشگاهی امیرالمومنین (ع) نیروی زمینی سپاه اصفهان گفت: امروز در بین امت اسلامی با شهادت سردار شهید سلیمانی انسجام و وحدت بیشتری ایجاد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمود کرمی پیش از ظهر یک شنبه در مراسم بزرگداشت سردار سلیمانی در حسینیه بیت العباس شهرضا اظهار داشت: امروز در بین امت اسلامی با شهادت سردار شهید سلیمانی انسجام و وحدت بیشتری  ایجاد شد.

وی افزود: این راه با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت و این انقلاب به ظهور امام زمان (عج) وصل خواهد شد.

فرمانده مجتمع دانشگاهی امیرالمومنین (ع) نیروی زمینی سپاه اصفهان گفت: ملت ما از شهادت نمی ترسد؛ این امت اسلامی به رهبری عزیزمان، پاسخ دندان شکن به آمریکا خواهد داد.

وی  ادامه داد: امت اسلامی در دنیا دارد عظت پیدا می کند خون این شهید نفس دوباره به امت اسلامی بخشید.

کریمی ابراز داشت: شهید سردار حاج قاسم سلیمانی بعد از ۴۰ سال شجاعت، شهامت و جهاد بامداد روز ۱۳ دی ماه آسمانی شد.

شهید سردار سلیمانی بعد از دفاع مقدس اقدامات بسیار موثری در منطقه انجاد داد

وی با بیان این که شهید سردار سلیمانی بعد از دفاع مقدس اقدامات بسیار موثری در منطقه انجاد داد، تاکید کرد: او جهادی بود و با هوش سرشارش با طراحی های آمریکا و استکبار مقابله می کرد.

فرمانده مجتمع دانشگاهی امیرالمومنین (ع) نیروی زمینی سپاه اصفهان گفت: اولین اقدام سردار شهید توسعه تفکر اسلام ناب محمدی در دنیا و نهادینه کردن این تفکر در جبهه عظیم مقاومت بود.

سردار کرمی با بیان اینکه انسجامی که در جبهه مقاومت ایجاد کرد تمام نقشه های دشمن را یکی پس از دیگری نابود کرد و نقش بر آب کرد، بیان داشت: بسیار هوشمندانه تصمیم می گرفت و با دقت تلاش می کرد در بین امت اسلامی وحدت ایجاد کند.

امت اسلام  داغدار خون  سردار سلیمانی است

وی امت اسلام را داغدار این شهید دانست و تصریح کرد: من مدتی سرباز ایشان در سوریه بودم و دیدم در صورتی که آمریکا خود را مدعی مقابله با داعش میداند اما در حقیقت این خود آمریکا بود که  داعش را به وجود آورد.

فرمانده مجتمع دانشگاهی امیرالمومنین (ع) نیروی زمینی سپاه گفت: داعشی که تفکرش بسیار خطرناک بود و مبارزه با شیعه را اولویت می دانست و این تفکری که آمریکا برای داعش تعریف کرده بود اگر شکل می گرفت چه اتفاقی برای امت اسلامی می افتاد.

سردار کرمی اظهار داشت: سردار قاسم سلیمانی در سوریه فرمودند این جا فقط باید به خدا توکل کرد، ما با اتکا به خدا آمده ایم و تنها کسی که تا آخر با داعش جنگید سردار سلیمانی و یارانش بود.

وی تصریح کرد: در طراحی عملیات هوشمندانه عمل می کرد و این وحدت و انسجام را روح با اخلاص حاج قاسم سلیمانی ایجاد کرد، هر کاری می کرد تلاش می کرد تبلیغ نشود و می گفت خدای متعال می بیند.

فرمانده مجتمع دانشگاهی امیرالمومنین (ع) نیروی زمینی سپاه بیان داشت: معروف شدنش عنایات الهی بود همه دشمنان جمع بشوند هیچ کاری نمی توانند بکنند؛ چون ما خدا را داریم از خصلت های این شهید نماز شب بود می گفت غفلت از یاد خدا موجب شکست است.

سردار بزرگ اسلام اتکایش به خدا بود

سردار کرمی ادامه داد: سردار بزرگ اسلام عاشق قرآن بود، اهل نماز بود، اتکایش به خدا بود و از هیچ چیزی ترس نداشت و امروز اگر این حضور پر شور امت اسلامی را در فراغش میبینیم این جز اخلاص سردار چیزی نبود.

وی گفت: کسی که با خدا عهد می بندد بهترین لحظه، لحظه شهادتش است چون با خدا ملاقات می کند.

کد خبر 4817205

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 7 =