بحران هویت آمریکایی

آمریکا گفته است که اگرمیخواهید انتقام بگیرید کسی هم تراز سردار قاسم سلیمانی را بزنید! هم تراز یعنی چه کسی؟ آیا آمریکایی ها نمیدانند چه کسی را ترور کرده‌اند؟

خبرگزاری مهر، گروه سیاست، علیرضا وهاب زاده: آرنولدها و سوپرمن‌های هالیودی یا خلبانان بمب‌افکن هیروشیما یا فرمانده ناوی که هواپیمای مسافری ایران را هدف قرار داد؟ آمریکا گفته است که اگرمیخواهید انتقام بگیرید کسی هم تراز سردار قاسم سلیمانی را بزنید! هم تراز یعنی چه کسی؟ کسی که مثلا ژنرال آمریکا است؟ یا مثلا فرمانده ستاد ارتش یا کسی شبیه آن!؟ آیا آمریکایی ها نمیدانند چه کسی را ترور کرده‌اند؟ سرداری که افتخارات بزرگی در کارنامه خود دارد، از هشت سال دفاع مقدس گرفته تا نابودی داعش به عنوان وحشی ترین گروه تروریستی مسلح در تاریخ بشر! شما سرداری را ترور کردید که نامش تن تمام مزدوران شما در تمام دنیا را میلرزاند، سرداری که داعش وقتی شنید وارد موصل شده است بلافاصله عقب نشینی کرد،

میدانید، ما انتقام میخواهیم، انتقامی از یک هم وزن نه هم تراز، شما یک قهرمان ملی را ترور کردید، قهرمانی که آوازه شجاعت و دلاوری هایش گوش فلک را پر کرده بود، شما غرور یک ملت را ترور کردید. حالا برای هم ترازیش چه چیز را عرضه می‌کنید؟ قهرمان های هالیودی و پوشالیتان؟ سرباز های سینمایی که یک تنه یک کشور را میزند و می‌کشد و به سلامت دنیا را نجات میدهد، سوپرمن هایتان؟ یا آرنولدهایتان؟ اصلا یک سوال؟ قهرمان ملی شما آمریکایی ها کیست؟

شما به چه کسانی افتخار می کنید؟ شما به غیر از یکه بزن‌های سینمایی و هالیوودی چه چیزی برای عرضه دارید؟ غیرت ملی شما چیست؟ افتخارتان به سربازهای آهنی و شخصیت های کارتونی است یا در  واقعیت هم سردار ملی دارید؟ سرداری که یک تنه جلوی سربازان تا دندان مسلح و خونخوار مثل داعش ایستاده  و لکه ننگ آنها را از زمین محو کرده باشد!؟ راستی قهرمان ملی آمریکا کیست؟ شما به چه کسانی میگوید شجاع و مدال افتخار به گردنش می اندازید؟

قهرمان شما پل‌ تیبت است، همان خلبانی که بمب هسته ای را بر اثر مردم بیگناه هیروشیما انداخت و بیش از ۱۴۰ هزار زن و کودک بی گناه را کشت و هزارن نفر را با معلولیت به جا گذاشت و دولت آمریکا برای این کشتار مدال افتخار به کردن این خلبان انداخت.

یا دیگر استوره شما فرمانده ناو جنگی وینسنس بود که هواپیمای مسافری ایران را ناجوانمردانه مورد هدف قرار داد و ۲۹۰ از غیرنظامیان ایرانی را به خاک خون کشید. جنایتکاری که مورد تقدیر رییس جمهور آمریکا قرار گرفت و برای این فاجعه انسانی مدال افتخار و شجاعت آمریکایی را به گردنش انداختید!

میدانید، شما با یک بحران هویت ملی رو برو هستید، وقتی چیزی برای عرضه به دنیا ندارید شروع به تخریب و نابودی و ترور ارزش‌های دیگران میکنید. مثل همین تهدید ترامپ دیوانه که گفته است ۵۲ نقطه در ایران که  شامل مراکز فرهنگی هم می‌شود را به عنوان هدف نابودی تعیین کرده ایم! چرا نقاط فرهنگی!؟ چرا تاریخ تمدن و غیرت ایرانی را نشانه گرفته اید؟

چرا چیزهایی که خودتان از آن بی بهره بوده اید را تهدید حساب میکنید؟ و آیا با تخریب آثار تمدن دیگران میتوانید برای خودتان و کشورتان تمدن پوشالی دست و پا کنید؟ مثل همان قهرمان ملی دروغی هالیوودی که سعی میکنید افکار عمومیتان را با ابزارهای رسانه اقناع و ارضا کنید. تاریخ و تمدن و غیرت یک ملت از بین بردنی و نابود کردنی نیست، شما سرادر سلیمانی را نکشتید بلکه جاودانه اش کردید و امروز با هزاران سلیمانی رو برو هستید... د.

کد خبر 4817716

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 7 =