موضوع «گفتمان مقاومت» به سامانه طرح پایش دانشگاه آزاد اضافه شد

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پس از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی موضوع «گفتمان مقاومت» به سامانه طرح پایش اضافه شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، احمد حیدری گفت: در نخستین جلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی پس از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی موضوع «گفتمان مقاومت» به سامانه طرح پایش اضافه شد.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان اولین دانشگاه کشور تصمیم گرفت کار پژوهشی با موضوع «گفتمان مقاومت» را در دستور کار خود قرار دهد. دانشگاه آزاد اسلامی این موضوع را به عنوان یکی از موضوعات طرح پایش «پژوهش‌های اثرگذار یکپارچه شبکه‌ای» در نظر گرفته تا بر این اساس دانشجویان دوره‌های تحصیلات تکمیلی بتوانند پژوهش‌های مربوطه را در قالب پایان‌نامه و رساله ارائه کنند. مسئولیت اجرایی این موضوع هم به دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان سپرده شده است.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در موضوع گفتمان مقاومت شهید قاسم سلیمانی نقش محوری داشت؛ اظهار کرد: نگاه علمی به گفتمان انقلاب، مبتنی بر دانش، بینش و نگرش امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب شکل گرفته است.

حیدری خاطرنشان کرد: طرح پایش «پژوهش‌های اثرگذار یکپارچه شبکه‌ای» طرحی است که دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند براساس موضوعات منطقه‌ای و ملی در نظر گرفته شده، پایان‌نامه یا رساله خود را ارائه دهند. تا کنون ۱۷ موضوع در واحدهای کشور انتخاب شده که دانشجویان می‌توانند براساس علاقه یکی از این موضوعات را انتخاب کنند.

کد خبر 4818440

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 1 =