سیلی مقتدرانه سپاه به آمریکا، تسکین مردم شد/رزمندگان تشکر

قزوین- سیلی محکم و مقتدرانه ایران اسلامی در حمله موشکی به پایگاه نظامی آمریکا تسکین آلام مردم داغدار استان قزوین شد تا بار دیگر با افتخار به اقتدار سپاه دلگرم شوند.

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها، محمدرضا جباری: هنوز داغ از دست دادن سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی از سینه‌های مردم خارج نشده و اشک‌ها همچنان جاری بود که خبر دیگری در صدر اخبار قرار گرفت که پایگاه نظامی آمریکا بمباران شد و ایران اسلامی نفس راحتی کشید که اقتدار جمهوری اسلامی بار دیگر خواب دشمن را آَشفته کرده است.

اصابت موشک سپاهیان مقتدر به پایگاه نظامیان آمریکایی در عراق گویی آبی بر آتش خشم مردمی شد که این روزها در غم از دست دادن بهترین فرزند رشید خود همچنان سوگوارند.

موشک باران پایگاه‌های متجاوزان آمریکایی در شرایط حساس کنونی گویای پشتوانه الهی و دینی ملت ایران با هدایت رهبری فرزانه است که با اتکا به فرزندان دلیر خود با تدبیری هوشمندانه و شجاعانه و در زمانی مناسب جواب دندان شکنی به جنایت استکبار دادند و سیلی محکمی بر قدرت پوشالی آمریکا زدند.

صادق چگینی از فعالان رسانه با ابراز خرسندی از حمله موشکی ایران به پایگاه نظامی آمریکا در عراق اظهار داشت: آمریکا در برآورد گام به گام خود با یک آزمایش اقدام به ترور سردار سلیمانی کرد و اگر واکنشی از سوی ایران انجام نمی‌شد شک نکنید سایر مناطق و زیرساخت‌های کشور را هدف قرار می‌داد اما ایران اسلامی با هوشمندی رهبری و اقتدار نیروهای مسلح و حماسه رستاخیزی ملت ایران در تشییع باشکوه شهید سلیمانی پاسخ دندان شکن و قاطعانه ای به دشمن دادند تا سر جای خود بنشیند.

وی بیان کرد: این پاسخ قاطعانه و شجاعانه که تسکین دردها و آلام مردم داغ دیده بود راه حل اساسی برای اقدام بعدی کشورمان است.

چگینی اظهار داشت: این سیلی محکمی که از سوی نیروهای مسلح ایران به آمریکا نواخته شد از دو جهت برای ما شادی آفرین بود و اول اینکه هیبت پوشالی آمریکا را در هم شکست و دوم اینکه پوشالی بودن قدرت مطلق نظامی آمریکا را در جهان تک قطبی مورد نظر استکبار بار دیگر به ملت‌ها نشان داد.

این تحلیل گر سیاسی افزود: دستاورد دیگر این سیلی محکم، تسکین دل‌های عزاداران میلیونی کشور و ملل مظلوم منطقه شد که این موضوع برای ما اهمیت فراوانی دارد.

چگینی همچنین گفت: دستاورد سیاسی دیگر این حمله موشکی سپاه به پایگاه نظامی آمریکا این است که ایران هشدار داد اگر در منطقه قرار است تصمیمی گرفته شود ابتدا باید به جایگاه ایران و نظر این کشور اهمیت داده شود و هیچ حرکتی بدون حضور ایران محقق نمی‌شود.

امید محمدی که در یک رستوران کار می‌کند در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در مورد احساس خود از شنیدن حمله ایران به پایگاه نظامیان آمریکایی گفت: وقتی شنیدم ایران به پایگاه نظامی آمریکا حمله کرده خیلی خوشحال شدم البته باور نمی‌کردم این انتقام به این سرعت انجام شود ولی خوشحالم که سپاهیان عزیز غرور ما ایرانی‌ها را بیشتر کردند.

وی بیان کرد: دنیا باید بداند با چه کسی طرف شده و باید تاوان این جنایت و تجاوز خود به حریم دیگر کشورها را بپردازد.

یک زن سالمند هم پس از شنیدن حمله ایران به پایگاه نظامی آمریکا به خبرنگار مهر گفت: وقتی شهید سلیمانی ما را شهید کردند و مردم داغدار شدند از خدا خواستم انتقام ما را از این ترامپ دیوانه بگیرد و هزاران بار نفرینش کردم و امروز خوشحالم که خداوند جواب ناله‌ها و دعاهای ما را به دست بسیجیان با غیرت داده است و خدا را شکر می‌کنم.

حسینی از کسبه محدوده بازار هم با ابراز خوشحالی از این انتقام به موقع گفت: امروز باید به خود ببالیم که سپاهی مؤمن و مقتدر و شجاع داریم که در زمان‌های حساس به فریاد کشور می‌رسد و با داشتن این نیرو آمریکا و ایادی آنها هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند و ما قادریم از امنیت و ملت خود به خوبی دفاع کنیم.

میلاد که دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی است اظهار داشت: این اقتدار و عزت را باید با وضعیتی که کشورهای منطقه دارند مقایسه کنیم تا متوجه اقتدار کشور شویم و این حرکت نظامی ایران با این سرعت نشانه اقتدار نظامی ایران است.

وی اظهار داشت: خوشحالیم که پس از چند روز عزاداری برای از دست دادن بهترین فرزند رشید اسلام که مردم نیازمند این تسکین ارزشمند بودند به لطف خداوند و تصمیم درست مقامات کشور به یک پیروزی ارزشمند رسیدیم و خبری مسرت بخش را شنیدیم.


حجت الاسلام حجت شعبانی از روحانیون قزوین هم خوشحالی خود را از پاسخ دندان شکن ایران به تروریست‌ها ابراز کرد و گفت: بعد از این همه ناراحتی مردم لازم بود یک حرکت امیدوار کننده صورت گیرد و اقتدار ایران به جهانیان نشان داده شود.

وی اضافه کرد: حمله ایران به پایگاه مجهز آمریکا در عراق همه تعامل و معادلات آمریکا در منطقه را بر هم زد و شوک بزرگی به هم پیمانانش وارد کرد و به نظر می‌رسد در این شرایط برای آرامش مردم داغ دیده کار ارزشمندی بود.

شعبانی بیان کرد: با این حمله موشکی دنیا شاهد درهم شکستن قدرت پوشالی ترامپ است و به گفته رهبری این فقط یک سیلی بود و انتقام سخت ما باقیمانده است.

حجت الاسلام عباسی از دیگر روحانیون سازمان تبلیغات اسلامی هم اظهار داشت: این انتقام به موقع بود و می‌تواند بار دیگر عزت و اقتدار ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشد.

وی بیان کرد: در شرایطی که خیلی از کشورهای منطقه و حتی اروپایی بدون اجازه آمریکا قادر به هیچ کاری نیستند این حرکت ایران و دفاع از حقانیت خود یک درس بزرگی به جامعه جهانی است که اقتدار ایران را باور کنند.

عباسی تصریح کرد: پادگان عین الاسد از مراکز نظامی مجهز آمریکا در منطقه است که هزینه زیادی داشته و بسیاری از عملیات نظامی از این مکان صورت می‌گرفت و موشک باران آن در یک زمان مناسب در واقع پاسخی دندان شکن به آمریکا بود که بسیاری را شگفت زده کرد.

وی گفت: اگر ترامپ سر عقل آمده باشد این سیلی می‌تواند سایه جنگ را از سر منطقه بردارد و اگر دشمن بخواهد دوباره دچار اشتباه استراتژیک دیگری شود بدون شک باید منتظر عواقب سنگین‌تری باشد.

رضا اصلی بیگی که نگهبان یکی از ادارات دولتی است به خبرنگار مهر اظهار داشت: این چند روز به دلیل از دست دادن سردار سلیمانی کارمان اشک و ماتم بود چون سال‌ها و قرن‌ها طول می‌کشد تا شخصیتی چون شهید سلیمانی را شاهد باشیم خیلی غصه دار بودیم اما این حمله موشکی به پایگاه ستمگران از غم و اندوه ما کم کرد.

وی بیان کرد: از صمیم دل از برداران عزیز سپاه پاسداران تشکر می‌کنیم که با این کار به موقع خود دل میلیون‌ها ایرانی را در این روزها شاد کرده و بار دیگر کشور را به داشتن نیروی مقتدر دلگرم کردند.

اصلی بیگی یادآور شد: همه مردم مظلوم جهان منتظر نابودی ستمگران و ظالمان جهان هستند و ما هم دعا می‌کنیم تا شر همه جنایتکاران از دنیا کوتاه شود.

حجت الاسلام علی نعمت اللهی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان هم در گفتگو با خبرنگار در خصوص دستاوردهای حمله موشکی ایران به پایگاه نظامی آمریکا در عراق اضافه کرد: ایران اسلامی باید پس از این جنایت پاسخی شایسته می‌داد که یک سیلی فعلاً نواخته شد.

وی اظهار داشت: حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکا درست در زمانی که شهید سلیمانی مورد ترور قرار گرفت یک حرکت ارزشمند بود که موشک جواب موشک شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین تصریح کرد: با این حمله، مترسک توخالی آمریکا که فقط رجز خوانی می‌کرد شکسته و آشکار شد که استکبار عددی نیست و به راحتی پایگاه‌های مجهز استکبار نیز در معرض نابودی است.

وی اضافه کرد: دستاورد دیگر اینکه بلوف آمریکا که با تکنولوژی مدرن قادر است هر موشکی را از مسیر منحرف کند با این حمله مشخص شد که دروغ است و نکته دیگر اینکه ایران از اقتداری برخوردار است که می‌تواند هر هدفی را در خارج از مرزها مورد حمله قرار دهد و نابود کند.

نعمت اللهی با اشاره به ادعای آمریکا که هیچ سربازی در این حمله کشته نشده است گفت: اگر کسی کشته نشده باشد که بعید است یک پایگاه مجهزی که میلیاردها دلار برای آن هزینه شده مگر می‌تواند خالی باشد و اگر کشته داده باشند که تابوت‌هایی که برای انتقال اجساد آمریکایی‌ها خواهند آورد کار ترامپ را سخت خواهد کرد.

وی اظهار داشت: بزرگترین شلیک را قبل از این حمله مردم ایران با حضور بی نظیر در مراسم تشییع شهید سلیمانی انجام دادند و بدون شک نظام اسلامی انتقام سختی را در سر دارد که نابودی اسرائیل در رأس آن خواهد بود و اگر آمریکا بار دیگر اشتباه محاسباتی کند خشم انقلابی ایران را خواهد دید.

امروز پنجشنبه نیز مردم انقلابی استان قزوین با تجمع در خیابان شهدا بار دیگر ضمن وداع با سردار شهید سلیمانی از حرکت انقلابی سپاهیان خود در انتقام از متجاوزان تشکر کرده و دعا خواهند کرد تا متجاوزان و ستمگران از روی کره زمین محو ونابود شوند تا ستم دیگان به آرامش برسند.

کد خبر 4820797

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =