مشترکین کردستانی ۱.۹ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی مصرف کردند

سنندج - مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: مشترکین کردستانی تا پایان آذر ماه سال ۹۸ بیش از یک میلیارد و ۹۵۲ میلیون مترمکعب گاز طبیعی مصرف کرده اند.

احمد فعله گری در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: مشترکان شرکت گاز استان کردستان در ۹ ماهه منتهی به آذر ماه سال جاری، یک میلیارد و ۹۵۲ میلیون و ۹۸۵ هزار و ۷۳۳ مترمکعب گاز مصرف کرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش ۰.۰۳ درصدی مواجه بوده است.

وی با اشاره به مصرف گاز در مدت مشابه سال قبل، افزود: مشترکان شرکت گاز استان کردستان در ۹ ماهه منتهی به آذر ماه سال ۹۷ مصرفی برابر با یک میلیارد و ۹۵۲ میلیون و ۳۰۳ هزار و ۹۶۴ مترمکعب داشته اند.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان به میزان مصرف گاز در آذر ماه سال جاری و مقایسه با سال گذشته اشاره کرد و ادامه داد: در آذر ماه سال ۹۷ مصرف مشترکین شرکت گاز استان برابر با ۲۶۳ میلیون و ۸۸۸ هزار و ۹۱ مترمکعب بوده که در آذر ماه سال ۹۸ این میزان مصرف برابر با ۲۸۸ میلیون و ۴۵۸ هزار و ۵۹۸ مترمکعب بوده که نمایانگر افزایش ۹ درصدی است.

فعله گری یادآور شد: مصرف نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج در آذر ماه سال ۹۷ برابر با ۶۳ میلیون و ۵۶۵ هزار و ۴۴۵ متر مکعب بوده و در آذر ماه سال ۹۸ با محدودیت مصرف نیروگاه، میزان مصرف برابر با ۲۸ میلیون و ۱۱۱ هزار و ۴۷۶ مترمکعب بوده است.

وی در مورد پرمصرف‌ترین روز آذرماه سال جاری و سال گذشته نیز بیان کرد: پر مصرف روز آذر ماه سال ۹۷ روز هجدهم با مصرف ۹ میلیون و ۷۷۸ هزار و ۱۰۲ مترمکعب بوده است و در آذر ماه سال ۹۸ پرمصرف‌ترین روز بیت و ششم با مصرف ۱۰ میلیون و ۵۰۲ هزار و ۱۱۷ مترمکعب بوده است.

کد خبر 4821057

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 7 =