۱۴هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی غیرمقاوم است

بیرجند- مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: متأسفانه در خراسان‌جنوبی ۱۳ هزار و ۹۰۰ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد خراسان جنوبی غیر مقاوم و یا استیجاری است.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا سلم‌آبادی صبح پنج‌شنبه در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: در حوزه مسکن مددجویان، میزان مسکن‌های غیرمقاوم در خراسان‌جنوبی نسبت به بسیاری از استان‌های دیگر کشور بیشتر است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: متأسفانه در خراسان‌جنوبی ۱۳ هزار و ۹۰۰ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد خراسان‌جنوبی غیر مقاوم و یا استیجاری است که در راستای رفع آن باید برنامه‌ریزی‌های جدی صورت گیرد.

سلم‌آبادی ادامه‌داد: در سال ۹۶ و ۹۷ در برخی از روستاهای محروم خراسان‌جنوبی در زمینه ساخت مسکن به صورت مشارکتی اقدامات بسیار خوبی صورت گرفت.

وی با اشاره به اینکه در حوزه مسکن، کمیته امداد در خراسان‌جنوبی طی سال جاری هفت هزار و ۵۰۰ خدمت ارائه می‌دهد، افزود: از این میزان خدمت حدود پنج هزار و ۲۰۰ خدمت مربوط به ساخت مسکن است که ۱۰ درصد از مجموع خدمت‌های کمیته امداد کشور در حوزه مسکن را شامل می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد خراسان‌جنوبی گفت: به طور متوسط پروژه‌های عمرانی ساخت مسکن مددجویان در خراسان‌جنوبی حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

سلم‌آبادی یادآور شد: امیدواریم طی همکاری و تفاهم با مجموعه استانداری در حوزه مسکن بتوانیم در سه روستای خراسان‌جنوبی نیز در حوزه مسکن اقدامات ارزشمندی چون آنچه در روستای ذکری و برخی روستاهای منطقه درح رخ داد، انجام دهیم.

کد خبر 4821131

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 1 =