شهید سلیمانی خطرش بیشتر از سردار سلیمانی برای دشمنان است

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمنان از امروز خواب راحتی نخواهند داشت، گفت: شهید سلیمانی خطرش بیشتر از سردار سلیمانی برای دشمنان است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی ظهر پنجشنبه در دوره عقیدتی جمعی از فرماندهان سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی، اظهار کرد: شهید سرافراز قاسم سلیمانی آزمایش زندگی دنیایی را به توفیق الهی خوب انجام داد.

وی با بیان اینکه کسانی که خواستند شهید سلیمانی را از میان بردارند و از خود رفع خطر کنند متوجه اشتباهشان شدند، افزود: خطر شهید قاسم سلیمانی از سردار سلیمانی بسیار بیشتر است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دشمنان از امروز خواب راحتی نخواهند داشت، گفت: تفاوت بزرگ عالم مادی و معنوی این است که در عالم معنوی مزاحمت وجود ندارد.

وی با بیان اینکه همه مسائلی که با آن روبرو هستیم به نحو رمزی در قرآن کریم قرار گرفته است، عنوان کرد: همه آنچه که در دنیا ستایش شمرده می‌شود تنها در خور خداوند متعال است.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه رمز اینکه عده‌ای همچون سلمان فارسی و سردار سلیمانی تنها فهیمدن و درک کردن بندگی خداوند متعال است، بیان کرد: این افراد تنها حق گرا هستند و هیچ حزب، گروه، وعده و وعید برای آنها بی معنا است.

وی با بیان اینکه قرب نه زمانی و نه مکانی است چراکه خداوند در همه جا وجود دارد، اظهار داشت: تماماً بنده خدا شدن به معنای قرب و نزدیک شدن به خداوند است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه جهان شناسی در واقع همان جهان بینی است، افزود: با چشم مادی هیچ چیز جز شکم و شهوت و مادیات نمی‌توان دید اما با چشم معنوی تنها خدا را می‌توان دید.

وی با بیان اینکه اگر ما انقلاب، اسلام و ارزش‌های آن را درک کنیم آن را به هیچ چیز نمی‌فروشیم، گفت: متأسفانه عده‌ای که بر پشت میزها تکیه زدند می‌خواهند ارزش‌های انقلاب و اسلام را به تفکر زشت و پلید لیبرال دموکراسی بفروشند.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه انسان نباید در چند روز زندگی گول مادیات را بخورد بلکه باید به خود و عقلش برسد، عنوان کرد: تمام دام‌ها در نفس انسانی قرار دارد لذا اگر از نفس رها شویم به خداوند متعال خواهیم رسیم.

کد خبر 4821147

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 17 =