مبارزه با استکبار جهانی یک نوع استراتژی قرآنی است

شاهرود - رئیس موسسه فتوح اندیشه، بابیان اینکه شعار مرگ بر آمریکا یک شعار استراتژیک برای ایران است، گفت: مبارزه با استکبار یک نوع استراتژی قرآنی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام احمد رهدار شامگاه پنج‌شنبه در مراسم سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) به میزبانی تکیه یزدی‌های این شهر، با اشاره به اینکه امروز در تعامل با جهان باید به استراتژی‌های قرآنی نگاه کرد، بیان داشت: یکی از استراتژی‌های قرآنی، مبارزه با قله‌ها و فرماندهان کفر است.

وی افزود: اگر امروز مردم ما شعار مرگ بر آمریکا می‌دهند به‌واسطه این است که برحسب استراتژی قرآنی باید بالاترین کفار یا به‌عبارت‌دیگر سرِ کفر را باید زد.

این استاد دانشگاه بابیان اینکه در جریان فتنه ۸۸ برخی شعار مرگ بر روسیه سر می‌دادند، گفت: ما خطاب به آن‌ها که تعبیرشان این بود که مگر روسیه کم به ایران ظلم کرده می‌گفتیم چرا شأن ایران را پایین می‌آورید ایران امروز باید با سرِ کفار جهان بجنگد و نه با نوچه‌ها و کشورهای کوچک آن‌که چه‌بسا اگر روسیه و چین و دیگر کشورها هم در جبهه استکبار قرار گرفتند ما مرگ بر این کشورها را هم سر می‌دهیم.

رهدار بیان کرد: شعار مرگ بر آمریکا در حقیقت یک استراتژی از بطن قرآن کریم است که به ما می‌گوید باید با رهبر و لیدر جبهه کفر جنگید.

وی بابیان اینکه ما مرگ بر آمریکا می‌گوئیم چراکه قلب و لیدر جریان استکبار را هدف قرار می‌دهیم، گفت: اگر کسی جرئت کند با سران استکبار بجنگد می‌تواند با دیگر مصادیق استکبار در جهان نیز بجنگد.

این محقق و پژوهشگر بیان کرد: ایران اسلامی امروز پرچم‌دار مبارزه با استکبار گران است و ما معتقد هستیم که شعار مرگ بر آمریکا این پیام را در درون خود دارد.

رهدار افزود: این شعار یک پیام دیگر هم دارد و آن اینکه ایران اسلامی در مرکز جهان اسلام و درواقع لیدر جریان ایمان در برابر لیدر جریان استکبار است و این پیامی برای کفار و حتی کشورهای مسلمان محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: شعار مرگ بر آمریکا در حقیقت یک نوع پیام و استراتژی مهم در درون خود دارد و آن اینکه ایران در مرکز جهان اسلام در حقیقت رویارویی با تمام جهان کفر را در دستور کار خود قرار داده است.

کد خبر 4821609

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 9 =